Fantastyczny Tydzień Futbolu 8 Start 'Em & Sit 'Em: Tony Pollard Breakout Week, Dua Tagovailoa Dream Matchup, Więcej

Największą rzeczą, jaką chcemy zobaczyć w tygodniu 8, jest okres punktacji bez kontuzji. Zacier, który mieliśmy w 7 tygodniu, był brutalny i wciąż próbujemy pozbierać kawałki.

Od Brees Hall (ACL) przez TK Metcalf (kolano) po Mike’a Williamsa (kostka) i nie tylko, nie jest zabawnie patrzeć, jak nasi gwiazdorzy padają. Kontuzje się zdarzają, wiemy o tym. To część NFL. Miejmy jednak nadzieję, że ten tydzień nie będzie taki zły, a kontuzje nie nasilają się.

Drugą stroną schodzących graczy jest to, że otwiera to miejsca pracy dla innych graczy, a my wspomnimy Ezekiel Elliott (kolano) w tygodniu 8 dla Tony’ego Pollarda. Ale jestem prawie pewien, że większość menedżerów fantasy nie dba o nasze gwiazdy, zwłaszcza gdy uderzają w nie przez długi czas, z mniejszą liczbą kontuzji lub z niczym.

Napędzane prognozami

Nie planowałem użyć Pollarda na rozpoczęcie tygodnia, ale kiedy w środę pojawiły się wiadomości, że Ezekiel Elliott (kolano) opuści tydzień 8 vs. Niedźwiedzie, okazał się wspaniałym faworytem. Na menedżerów fantasy, którzy wybrali Pollarda w tym sezonie, czekaliście na szansę, aby zobaczyć, jak Pollard poradziłby sobie w szczególnej roli, i oto jesteśmy.

Już wykonał dobrą robotę u boku Elliotta, zdobywając co najmniej 12 punktów PPR w trzech z ostatnich sześciu meczów. W tym sezonie ma dwa mecze z ponad 100 jardami, w tym tydzień 7 przeciwko Detroit, i zdobył dwa przyłożenia w tym roku.

Po odejściu Elliotta Pollard mógł zobaczyć swój pierwszy mecz w sezonie z ponad 20 uderzeniami. Elliott ma średnio 15,5 chwytów w sezonie – ma tylko sześć zdobyczy – i ta praca najprawdopodobniej powinna należeć do Pollarda. W czterech meczach w tym sezonie z dwucyfrowymi dotknięciami Pollard ma łącznie 100 jardów lub przyłożenie w trzech.

The Bears przyznali co najmniej 12 punktów PPR w sześciu meczach z rzędu, w tym pięć z co najmniej 18 punktów PPR, a Chicago wymieniło w środę gwiazdę defensywy Roberta Quinna z Filadelfią. Podejrzana obrona poszła źle, Pollard musi się wyróżniać w tym meczu.

READ  Anwar Ibrahim został zaprzysiężony na dziesiątego premiera Malezji

The Wojownicy pasterzy, nawet po powrocie Daka Prescotta, powinni nadal opierać się na swojej grze naziemnej, a Pollard jest katalizatorem tego ataku teraz, gdy Elliott odpadł. Lubię, gdy Pollard jest w pierwszej dziesiątce biegaczy we wszystkich ligach w 8. tygodniu.

Rozpocznij EM i SIEDZ 'EM

Rozgrywający

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Rozpocznij EM i SIEDZ 'EM

Bieganie plecami

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Rozpocznij EM i SIEDZ 'EM

Szerokie odbiorniki

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Rozpocznij EM i SIEDZ 'EM

Na ciasnym końcu

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Tytani (w HOU)

Obrona Tytanów była znakomita przeciwko Colts w tygodniu 7 z dwoma przechwytami, jednym odzyskiwaniem fumble, trzema workami i jednym przyłożeniem. Titans DST powinien być gorący w tym tygodniu przeciwko Teksańczykom. Oprócz 41-punktowego wybicia przez Bills w tygodniu 2, Tennessee zostało stłumione w obronie, pozwalając na 22 punkty lub mniej w każdej grze. Ofensywa Teksańczyków tylko raz w tym sezonie zdobyła ponad 20 punktów, a Houston pozwoliło na co najmniej trzy stracone punkty w trzech z sześciu meczów w tym roku wraz z pięcioma przechwytami. Spodziewaj się kolejnego solidnego występu Titans DST w tym tygodniu.

  • Źrebięta (w porównaniu z WAS)
  • Jaguary (w porównaniu z DEN)
  • Bengale (w porównaniu z CLE)

Pakowacze (w BUF)

Obrona Packers osłabła w zachęcającej części harmonogramu, pozwalając Patriotom, Gigantom, Odrzutowcom i Dowódcom zdobyć co najmniej 23 punkty w czterech prostych meczach. The Bills mają drugie miejsce pod względem liczby punktów w NFL, za Kansas City, średnio 29 punktów na mecz i 40 punktów na mecz u siebie. Spodziewaj się, że Josh Allen ponownie wystartuje u siebie przeciwko Packers, który ma dwa luzy w sezonie i cztery luzy w ostatnich trzech występach.

Rozpocznij EM i SIEDZ 'EM

Kickers

Napędzane prognozami

Napędzane prognozami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *