Dow futures: Meta Continues Tech Titan Meltdown; Jabłko na pokładzie

Kontrakty terminowe Dow nieznacznie wzrosły w ciągu nocy, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. metapodkładki (nie żyje) na zyskach, chociaż ekstrawaganckie wydatki uniosły wielu dużych dostawców technologii.
XAkcje Apple i Amazon.com zostaną pokazane w czwartek wieczorem.

Zwyżka na giełdzie wykazywała w środę znaczną zmienność, ale główne indeksy ostatecznie zamknęły się blisko sesyjnych minimów. Nasdaq gwałtownie spadł Microsoft (MSFT) i zarobki Google.

Niektóre akcje migają sygnałami kupna, w tym Enfaza energii (ENPH), zatrzymanie skrzydła (skrzydło) A Rollins (rolka).

osobno , Tesla (TSLA) toczy się przeciwko nim dochodzenie karne w sprawie zarzutów samodzielnego prowadzenia pojazdu.

zyski

Platformy Meta Origin na Facebooku, Wolfspeed (Wilk), Ford Motor (F), Imping (Liczba Pi), Zdrowie Moliny (Ministerstwo Zdrowia), Technologia osiki (AZPN) A Obsługa, natychmiast (W tej chwili) zgłoszone po zamknięciu.

Akcje Meta spadły przy słabych zyskach i wskazówki. Ale ogromne plany wydatków Meta zwiększyły wiele firm chipowych i sieciowych, w tym NVIDIA (NVDA) A Arista Networks (Sieć).

Akcje WOLF spadają pod jego przewodnictwem. Akcje Aspen Technology, ServiceNow i PI były zwycięzcami dużych dywidend, a Molina Health wyróżniała się. Ford trochę upadł. Akcje AZPN nie są jeszcze aktywne.

kupiec (Mrk), Shopify (Sklep), Karta kredytowa Master Card (Mistrzowskie), McDonald’s (MCD) A Larwa (kot) raport wcześnie czwartek.

Ale wtedy wszystkie oczy zwrócą się na czwartkową noc z jabłko (AAPL) z beczki, wraz z Amazon.com (AMZNi biotechnologiczny gigant Vertex Pharmaceuticals (VRTX).

Akcje Apple i Amazon spadły z blisko 50-dniowej passy w środę. Akcje VRTX znajdują się na terytorium kupna.

Działają zapasy Vertex i Wingstop Tabela liderów IBD. Akcje WOLF znajdują się na liście obserwowanych liderów. Magazyn MUSA znajduje się w wada 50. Akcje Vertex, Molina Health i ENPH są dostępne pod adresem IBD Big Cap 20. W środę była Enphase Energy Akcje IBD dzisiaj.

Film zawarty w tym artykule omawia niestabilny ruch na rynku i analizuje akcje WING, Enphase i . Pole jest puste (CLFD).

Dochodzenie kryminalne Tesli

Reuters poinformował w środę, że Tesla stoi przed dochodzeniem karnym w sprawie zarzutów samodzielnego prowadzenia pojazdu. W raporcie stwierdzono, że śledztwo Ministerstwa Sprawiedliwości rozpoczęło się w zeszłym roku i nie jest bliskie wyciągnięcia wniosków. Dochodzenie kryminalne odbywa się w trakcie trwającego i rozszerzającego się dochodzenia z użyciem autopilota prowadzonego przez Narodową Administrację Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Nowe śledztwo nie wydaje się mieć wpływu na akcje TSLA. Akcje zamknęły się o 1% wyżej na poziomie 224,64, poza sesyjnymi maksimami, ponieważ rynek spadł z porannych maksimów.

Tymczasem dyrektor generalny Tesli Elon Musk odszedł Świergot (TWTR) i zmienił swoją biografię na Twitterze na „Chief Twit” ze wszystkimi oznakami, że przejęcie o wartości 44 miliardów dolarów zostało zamknięte do piątkowego wieczoru. Akcje TWTR wzrosły w środę o 1,2% do 53,42, co oznacza wzrost o 7% w tym tygodniu i tuż poniżej ceny 54,20 USD.

READ  Inżynier zeznał, że wideo Tesli promowało samodzielną jazdę

Akcje Twittera wzrosły w ciągu nocy o 1% do 53,90, ponieważ giełda nowojorska poinformowała, że ​​TWTR zostanie wycofany z obrotu po piątkowym zamknięciu.

Nie jest jasne, czy Musk nadal będzie musiał sprzedać więcej akcji Tesli, aby sfinansować przejęcie Twittera.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,5% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,45%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,5%, Meta spadła, a NOW wzrósł.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie charakteryzowała się w środę dużą zmiennością i zamknęła mieszane.

W środę indeks Dow Jones Industrial Average zamknął się o 2 punkty wyżej handel na giełdzienawet przy spadku zapasów MSFT o 7% i Boeing (BA9% rabatu. S&P 500 spadł o 0,7%. Nasdaq spadł o 2%. Kapitaliki Russell 2000 wzrosły o 0,5%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 10 punktów bazowych do 4,01%, przedłużając ostry spadek z najwyższych poziomów w ciągu dnia w zeszły piątek. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych była niższa niż rentowność 3-miesięczna, która w środę spadła do 4,03%. Odwrócenie trendu o 3 miesiące/10 lat jest postrzegane jako silniejszy sygnał recesji niż cofnięcie się o 2/10 lat.

Bank Kanady podniósł stopy procentowe o 50 punktów bazowych w porównaniu do oczekiwanych 75 punktów bazowych, ponieważ coraz więcej banków centralnych zaczęło stawać się mniej agresywne. Rezerwa Federalna jest praktycznie zablokowana, aby podnieść stopy procentowe o 75 punktów bazowych na czwarte z rzędu posiedzenie w przyszłym tygodniu. Jednak rynki skłaniają się ku ruchowi o 50 pb w grudniu.

Dolar amerykański mocno spadł na drugą sesję.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 3% do 87,91 USD za baryłkę.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrosła o 0,2%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadła o 1,75%, ponieważ akcje Microsoft były ogromnym składnikiem, a ServiceNow jest również godnym uwagi właścicielem. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zrezygnować z 1%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) zaliczka 1,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) o 1,4%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) o 1,1%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) do 0,2% i ETF ARK Genomics (ARKG) wzrosła o 2,8%. Akcje Tesli pozostają głównym właścicielem wszystkich funduszy ETF Ark Invest.

READ  Stewardesy od lat znalazły nielegalne wynajmowane mieszkania w garażu we wschodnim Bostonie - CBS Boston

5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Główne zarobki

Zarobki Meta Platforms były znacznie niższe niż w trzecim kwartale, chociaż przychody były wyższe. Rodzic z Facebooka również udzielił kiepskich wskazówek.

Akcje Meta spadły o prawie 20% w ciągu nocy, co wskazuje na najgorsze minimum od końca 2016 roku. Akcje faktycznie spadły o 5,6% do 129,82 w środę po tym, jak Google stracił słabe przychody z reklam online. Stało się to po podwójnych przychodach od rodzica Snapchata Eksploduj, Eksploduj (Eksploduj, Eksploduj) z góry w tym miesiącu.

Na plus, Nvidia, Technologia MARVEL (MRVL) Akcje ANET wzrosły wraz ze wzrostem ogromnych wydatków Facebooka.

Wolfspeed odnotował kwartalną stratę I sprzedaż, która nieco przekroczyła liczbę wyświetleń. Producent chipów podatny na pojazdy elektryczne podał rozczarowujące wskazówki.

Akcje WOLF załamały się o 26% w przedłużonym handlu, co wskazuje na spadek poniżej ostatnich minimów i 200-dniowej średniej ruchomej. Akcje wzrosły w środę o 1,3% do 106,44, napotykając opór na linii 50 dni. Stado WOLF było bliskie posiadania odpowiedniej bazy.

Zarobki impinj miażdżą widokia producent chipów śledzących również przewyższa szacunki sprzedaży.

Akcje PI wzrosły o 18% w ciągu nocy, co wskazuje na lukę powyżej skonsolidowanego punktu kupna na poziomie 99,10. Akcje Impinj wzrosły w środę o 1,3% do 89,23 i ustabilizowały się powyżej linii 50-dniowej.

Zyski i przychody Forda były w dużej mierze zgodne z niższymi opiniami po tym, jak producent ostrzegł w zeszłym miesiącu o problemach z łańcuchem dostaw i kosztami.

Akcje Forda spadły o 1% w rozszerzonym biznesie. Akcje spadły o 0,1 proc. do 12,82 w środę. Akcje Forda działają w 16,78 kup punkt Od dolnej podstawy, zgodnie z Analiza MarketSmithale wciąż jest poniżej 50-dniowej i 200-dniowej średniej kroczącej.

Zarobki zdrowotne Moliny Skromne widoki zwieńczone. Akcje Ministerstwa Zdrowia wzrosły o 5% w obrotach jednodniowych. Akcje wzrosły o 0,8% w środę do 369,23, co oznacza wzrost w obszarze kupna z płaska podstawa. płaska podstawa, Część podstawy na podstawie , ma 361,35 punktów zakupu. Akcje Moliny mają otworzyć się poza strefą kupna 5%, która kończy się na 379,42.

Zyski Aspen Technology zmiażdżyły poglądy, jednocześnie zwiększając przychody. Akcje AZPN nie są jeszcze notowane w rozszerzonych procedurach. Akcje łańcucha dostaw i producenta oprogramowania inżynierskiego spadły w środę o 1,7% do 248,40, ale znalazły wsparcie, gdy wzrosła jego 21-dniowa średnia krocząca. Akcje AZPN konsolidują się od kilku tygodni po silnej panice, ale potrzeba więcej czasu, aby uformować odpowiednią bazę.

ServiceNow اح Zarobki Osiągnął szczyt, ale przychody spadły, a gigant oprogramowania biznesowego obniżył cele przychodów z subskrypcji w czwartym kwartale. Jednak akcje TERAZ wzrosły o 13% po godzinach, co wskazuje na przynajmniej test jego 50-dniowej passy. Akcje ServiceNow spadły o 2,7% do 366,41 w środę na podstawie wyników i wskazówek Microsoftu.

READ  Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły, ponieważ inwestorzy oceniają ryzyko pogorszenia koniunktury gospodarczej

Analiza wzrostu rynku

Środa była dziwnym dniem na rajd na giełdzie. Nasdaq spadł na otwarciu na zarobki Microsoftu i Google. Indeks technologiczny odrobił straty późnym rankiem, ale potem akcje spadły w kierunku sesyjnych minimów. Indeks S&P 500, który tego dnia przesunął się powyżej 50-dniowej linii, ponownie spadł.

Nasdaq, po wycofaniu się z blisko linii 50 dni, potrzebuje teraz wsparcia w pobliżu linii 21 dni.

Chociaż Russell 2000 zamknął się na najwyższych poziomach, przesunął 50-dniową passę, odzwierciedlając, jak w dużej mierze słabość rynku koncentruje się w większych firmach. Microsoft i Rodzice Google Alfabet (Google) były głównymi winowajcami, ale Meta, Amazon i Apple również były wielkimi przegranymi.

Invesco S&P 500 jednakowa waga (RSP) wzrósł o 0,2%, choć zamknął się blisko sesyjnych minimów.

Akcje Advance przewyższyły liczebnie przegranych na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i Nasdaq. Nowe wzloty przekroczyły nowe dołki.

Środowe wycofanie się z kluczowych obszarów technicznych z powodu złych wiadomości nie jest zaskakujące. Liczy się to, jak z tego miejsca zareaguje rynkowy wzrost.

Znaczna kwota zarobków, w tym akcje Apple i Vertex, jest nadal należna w tym tygodniu, z dużym obciążeniem w przyszłym tygodniu. Również w przyszłym tygodniu: Kolejne posiedzenie Rezerwy Federalnej i podwyżka stóp, wraz z październikowym raportem o zatrudnieniu i innymi kluczowymi danymi gospodarczymi.

Z pozytywnej strony, wiodące akcje z różnych sektorów wysyłają sygnały kupna i zwiększają zyski, w tym akcje ENPH.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Środowa sesja kolejki górskiej, która zakończyła się blisko minimów, podkreśla potrzebę ostrożności.

Inwestorzy mieli stopniowo zwiększać ekspozycję w ostatnich dniach, gdy rynkowy wzrost nabrał siły i coraz więcej akcji błysnęło sygnałami kupna. Ale pośpiech w nowych transakcjach grozi załadowaniem w ciągu dnia lub przed bardziej znaczącym spadkiem.

Chociaż istnieją powody do optymizmu, nadal istnieje wiele przeszkód technicznych i wyzwań makroekonomicznych.

Szukaj nowych możliwości, pracując na swoich listach obserwacyjnych. Ale bądź przygotowany na wycofanie się, jeśli wzrost lub twoje akcje wpadną w tarapaty.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *