Federalni i jeszcze nie umarli dostają zmiany w obsadzie – termin

oprócz: Rolą pilotów telewizyjnych jest być prototypem serialu. Czasami sieci wprowadzają zmiany w tym prototypie, gdy rozpoczynają masową produkcję w kolejności sekwencyjnej, co niestety wpływa na talenty. dwa z ABCświeżo zebrane serie, rekord Hamiltona’s federalni Spinoff, zatytułowany Niecy Nash i komik Gina Rodriguez jeszcze nie umarłyI Chociaż ten proces w tym roku.

Nash był jednym z czterech aktorów, którzy zagrali w dwuodcinkowym odcinku ocena hamilton, który służył jako tajny pilot The Rekrut: Federalni. Trzech z nich, Nash, który gra najstarszego debiutanta Akademii FBI, Frankie Faisona i Felixa Solisa, będzie kontynuować nową serię. czwarty, Kot FosterJej rola, agentka specjalna Casey Fox, nie posuwa się naprzód.

Zmiany są bardziej znaczące w nowym serialu komediowym ABC jeszcze nie umarły Połowa z sześciu regularnych pilotów serialu będzie kontynuować tę funkcję w serialu: gwiazda i producent wykonawczy Rodriguez, Joshua Bandai i Angela Gibbs.

w przezbrojeniu, jeszcze nie umarły Będziesz mocno opierał się na miejscu pracy, ponieważ historia kobiecej przyjaźni jest wycofywana. w wyniku, Jessica St. Clair I Mary Elżbieta Ellis Nie będziesz kontynuować serii. Jeden z pilotów, Rick Glassman, pozostanie, ale nie jako regularny serial.

jeszcze nie umarły Film opowiada o Neilu Stevensie (Rodriguez), bankrutującym, nowoczesnym, samozwańczym katastrofie, który dostaje jedyną pracę, jaką może znaleźć – pisanie nekrologu – i zaczyna otrzymywać życiowe porady z nieoczekiwanego źródła.

READ  Judd Apatow Argos Studios planowane na strajk pisarzy „egzystencjalistów” – różne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *