Fernando Tates Jr. Kontuzja: Gwiazda Padres przez okres do trzech miesięcy ma złamany nadgarstek, może wymagać operacji

San Diego Padres Super gwiazda Fernando Tates Junior doznał złamanego nadgarstka w pewnym momencie w okresie wakacyjnym i może być bez pracy przez okres do trzech miesięcy, powiedział w poniedziałek dziennikarzom General Motors AJ Briller: W tym sportowiec Dennis Lane. Może być wymagana operacja. Trzymiesięczny harmonogram sprawi, że Tates będzie gotowy do powrotu w połowie czerwca.

„Nic szalonego, myślałem, że to coś, przez co możemy przejść”, powiedział Tatis dziennikarzom. W tym AJ Cassavell z MLB.como kontuzji. Powiedział, że pojawił się po raz pierwszy około miesiąc temu, Chociaż może wrócić do wypadku motocyklowego w grudniu. Tatis wyjaśnił, że decyzja o operacji nie została jeszcze podjęta.

Zawodnikom i drużynom nie wolno było komunikować się podczas blokady, więc kluby nie były powiadamiane o żadnych kontuzjach odniesionych podczas blokady aż do końca zamknięcia. Będzie to trzeci raz w trzech sezonach 162 meczów, w których czas został stracony z powodu kontuzji. W 2019 i 2021 roku problemy z plecami i ramionami odsunęły go na bok.

23-letni Tates był w pierwszej czwórce w głosowaniu NL MVP w każdym z ostatnich dwóch sezonów. W zeszłym roku osiągnął .282/.364/.611 z 42 trafieniami w 130 meczach i stał się jednym z produktywnych graczy w grze, gdy jest już na boisku. W swoich trzech sezonach MLB Tatis rozegrał 273 z 384 potencjalnych meczów w sezonie zasadniczym, czyli 71 procent.

Kontuzja jest druzgocącą wiadomością dla zespołu Padres, który chce odzyskać siły po bardzo rozczarowującym 2021 roku. W zeszłym sezonie wszedł do San Diego jako pretendent do Mistrzostw Świata, a zamiast tego osiągnął wynik 79-83. Przegrali 34 z ostatnich 46 meczów. Menedżer Jayce Tingler został zwolniony po sezonie, a Padres wynajął Boba Melvina z dala od lekkoatletyka by go zastąpić.

Co to jest Linia sportowa Ma do powiedzenia o wpływie straty Tatesa przez prawie połowę sezonu:

READ  Draymond Green z Warriors zostanie ustawiony na ławce rezerwowych w grze 4

z Tates

88,8

66,2%

5,1%

1,1%

bez tatis

86,1

53,8%

2,9%

0,5%

oni się zmieniają

-2,7

-12,4%

-2,2%

-0,6%

„To okropne. Czuję, że wszyscy są sfrustrowani, zwłaszcza ja” Tatis powiedział Lexaville. „Czuję, że mamy w tym roku bardzo dobrą szansę jako zespół i po prostu chcę być tam dla moich kolegów z drużyny”.

Wymiana San Diego na drugiego basemana Adam Fraser Dla mnie marynarze przed zamknięciem, łagodząc głębię pomocy klubu. Regularny skład Melvina wygląda tak, podczas gdy Tates jest w naprawie:

  1. CF Trent Gresham
  2. 2 b Jake Kronworth
  3. 3 lata Grzywa Machado
  4. 1 rok Eric Hosmer
  5. RF Will Myers
  6. C Austin Nola
  7. LF Gorexson browar
  8. DH Nomar Mazara
  9. SS Ha Seung Kim

Śledź Padres Nelson Cruz przed uzgodnieniem z Obywatele Myślą o pozostaniu na rynku dla świetnej rakiety. Preferowana jest krótkoterminowa umowa z graczem defensywnym. Jorge SolerA Andrzeja McCutchenaA Jock Pederson są potencjalnymi celami. Mogą rozważyć ponowne spotkanie z Tommy Fam Również, lub pogoń za japońskim hitem Seiya Suzuki.

Ulubiony i niezaproszony na listę Domingo Lipa Teraz ma wgląd w pracę zawodnika towarzyszącego zespołowi, więc Padres mogą również postarać się ulepszyć swoje miejsca przed dniem otwarcia. San Diego było ofensywną drużyną w połowie ubiegłego sezonu i brakuje im jeszcze jednej kontuzji, by nie wyglądać na bardzo słabego w składzie.

Tates był po prostu bystry, kiedy był na boisku. Nie jest na boisku tak bardzo, jak by chciał Padres. Tates wkracza w drugi rok rekordowego 14-letniego kontraktu o wartości 340 milionów dolarów, który podpisał zeszłej wiosny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *