Final Four drużyny UConn wyrusza do Phoenix po tym, jak problemy z samolotem spowodowały opóźnienia

STORRS, Connecticut (AP) – Obrońca tytułu UConn miał trudności z początkiem drogi do tytułu Ostatnie cztery.

Huskie w końcu wystartowały z międzynarodowego lotniska Bradley w pobliżu Hartford około 1:30 czasu wschodniego w czwartek po tym, jak samolot miał napotkać problemy mechaniczne, aby dostać się na wschodnie wybrzeże. Po pięciogodzinnym locie zespół miał przybyć na międzynarodowe lotnisko Sky Harbor w Phoenix około 3:30 czasu wschodniego.

Pierwotnie samolot miał wylecieć w środę około 18:00 czasu wschodniego, ale usterka mechaniczna uniemożliwiła samolotowi, którym miał lecieć, przylot do Bradley – podała szkoła.

NCAA stwierdziła w oświadczeniu, że współpracowała z UConn i firmą czarterową nad opracowaniem kilku alternatyw.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że UConn przybędzie później, niż oczekiwano, i przykro nam, że miało to wpływ na podróże zespołu” – stwierdziła NCAA.

Organizacja podała, że ​​spodziewa się, że opóźniony lot wystartuje o 23:30 czasu wschodniego, ale o 1 w nocy trener Dan Hurley rozmawiał z mediami społecznościowymi. Powiedzieć, że samolot nie wystartował.

O problemach z podróżami jako pierwsza poinformowała stacja CBS Sports, którą poinformował o problemie trener Dan Hurley.

Huskies nie wsiadły do ​​samolotu od meczu z Marquette 6 marca, kiedy to z powodu odwołania lotu musieli spędzić dodatkowy dzień w Milwaukee.

Husky pojechali autobusami na turniej Big East na Manhattanie, na pierwsze dwie rundy turnieju NCAA na Brooklynie i na East Regional w Bostonie.

W sobotni wieczór rozstawiony z numerem 1 zespół UConn (35-3) zmierzy się z czwartą rozstawioną Alabamą (25-11).

___

Wspornik AP March Madness: https://apnews.com/hub/ncaa-mens-bracket I zasięg: https://apnews.com/hub/march-madness

READ  Kiedy odbywa się pokaz selekcji mężczyzn NCAA? Czas rozpoczęcia, kanał i to, co musisz wiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *