Finał sezonu „FBI” prowadzony przez CBS po strzelaninie do szkoły w Teksasie — The Hollywood Reporter

CBS pociągnął FBI Ostatni sezon po Strzelanie do szkoły w Teksasie W rezultacie zginęło 18 dzieci i co najmniej troje dorosłych.

Czwarty sezon serialu wyprodukowanego przez Dicka Wolfa miał zostać wyemitowany we wtorek, tego samego dnia, w którym gubernator Teksasu Greg Abbott potwierdził, że bandyta otworzył ogień w Robb Elementary School w Ovaldi, około 85 mil na zachód od San Antonio.

FBI”Epilog ma zawierać historię, która dotyczy możliwego zaangażowania ucznia w śmiertelną kradzież. Powtórka zostanie wyemitowana na miejscu i nie jest jasne, czy odcinek pojawi się w przyszłości.

CBS będzie nadal transmitować finał sezonu FBI: Najbardziej poszukiwani I FBI: Międzynarodowy Wtorek.

FBI, uruchomiona we wrześniu 2018 roku, została stworzona przez Wolfa i Craiga Turków. W rolach Missy Peregym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana De La Garza, John Boyd i Katherine Renee Turner.

Po strzelaninie w Teksasie Abbott zwrócił się do mediów i potwierdził śmierć 18-letniego bandyty. „Zastrzelił i zabił w przerażający i niezrozumiały sposób 14 uczniów i zabił nauczyciela” – powiedział Abbott, odnosząc się do liczby ofiar śmiertelnych w tym czasie.

Niecałe dwa tygodnie temu, a zabijanie bandytów 10 czarnoskórych osób w supermarkecie w Buffalo w stanie Nowy Jork w incydencie, który władze nazwały nienawiścią przestępstwo.

24 maja, 17:13 Zaktualizowano o najnowsze żniwo śmierci.

READ  Aktualizacje procesu narciarskiego Gwyneth Paltrow: potentat Goop oskarżony o „świadome lekceważenie”, gdy rozpoczyna się przesłuchanie w sprawie wypadku narciarskiego w Utah

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *