Firma Apple przetestowała przeprojektowane Mapy Apple w sześciu nowych krajach Europy Środkowej

Firma Apple doświadcza znacznego rozszerzenia przeprojektowanych i przebudowanych aplikacji Apple Maps dla nowych użytkowników w całej Europie. Dzięki tej ekspansji Apple testuje teraz nowy projekt Apple Maps w sześciu nowych krajach Europy Środkowej…

Jak zwykle był to dodatek pierwszy zauważony Autor: Justin O’Byrne, kartograf i ekspert Apple Maps. O’Beirne twierdzi, że nowy interfejs Apple Maps jest obecnie publicznie testowany w następujących krajach:

  • Austria
  • Chorwacja
  • Czech
  • Węgry
  • Polska
  • Słowenia

To już 18. raz, kiedy Apple rozszerzyło dostępność nowych danych Apple Maps, odkąd po raz pierwszy uruchomiono system iOS 12 w 2018 roku. O’Beirne mówi:

Gdy rozszerzenie nr 18 zostanie udostępnione wszystkim użytkownikom Apple Maps, obejmie ono nową mapę Apple 21,6% powierzchni lądowej I 11,7% światowej populacji (tj. 927 milionów ludzi na całym świecie) za pośrednictwem Trzydzieści dwa kraje.

Przeprojektowane i przebudowane Mapy Apple zostały wprowadzone w wybranych częściach Stanów Zjednoczonych w 2018 r. wraz z wydaniem systemu iOS 12. Firma Apple ogłosiła, że ​​zakończyła wdrażanie w Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2020 r., a wkrótce potem rozpoczęła się ekspansja w Europie.

Apple zauważa, że ​​nowy projekt Apple Maps zapewnia użytkownikom szybszą, dokładniejszą nawigację, lepsze szczegóły, lepsze pokrycie dróg i nie tylko. Opierając się na harmonogramie poprzednich wydań, O’Beirne spodziewa się, że przeprojektowane i przebudowane Mapy Apple zostaną oficjalnie uruchomione w tych sześciu krajach Europy Środkowej w przyszłym miesiącu.

Podążaj za okazją: ŚwiergotI InstagramI mastodont

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Meta zaprezentowała zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej Quest 3 przed debiutem Apple w wirtualnej rzeczywistości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *