Foo Fighters przedstawili Josha Freese’a jako swojego nowego perkusistę

Foo Fighters przedstawili nowego perkusistę, Josha Freese, przed ich wydaniem album kolejny miesiąc i ich pierwsza runda Od śmierci byłego perkusisty zespołu rockowego, Taylora Hawkinsa, w zeszłym roku, grupa i jej fani są zdruzgotani.

Friese, lat 50, pojawił się w niedzielę na godzinnej próbie transmisji strumieniowej do „Przygotowania muzyki na koncerty”, która zawierała mieszankę żartów i niespodzianek od innych perkusistów i dwóch pudli.

Zaczęło się od wokalisty grupy, Dave’a Grohla i innych członków zespołu, którzy stali wokół ze swoimi instrumentami w zaciemnionym studiu, żartując, czy któryś z nich uderzył kogoś na scenie.

Nagle zapukałem do drzwi. Są pozdrowienia „Cześć!” Pojawia się także Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. Wskazywanie pałeczkami. „Blokuje mnie biały mercedes” — mówi, po czym odchodzi.

Potem wpadł perkusista Mötley Crüe, Tommy Lee, niosąc torby z chińskim jedzeniem na wynos PF Changa. Pozdrawiam dookoła. „Postaw to dla nas w kuchni” – mówi Grohl.

Danny Carey z Tool jest następny w drzwiach, kręcąc pałkami perkusyjnymi w jednej ręce, aw drugiej ściskając smycz, do której przyczepił parę dużych pudli, które, jak powiedział, właśnie przygotował. Potem odchodzi.

Najwyraźniej było to przygotowanie do pojawienia się Frieze’a. Według Jego posty na Instagramie. On także ma Napisał o swoim podekscytowaniu PF Changa.

Sfrustrowany głos nagle krzyknął z ciemności, od kogoś, kto wydawał się zmęczony intruzami: „Przepraszam!”

Kamera przesuwa się w jego kierunku. To był Freeze, siedzący za zestawem perkusyjnym. „Chłopaki, czy moglibyśmy, nie wiem, zagrać piosenkę? Albo dwie? Coś?”

I zrobili to.

Występy jeden po drugim jednego z najlepszych perkusistów rockowych, po którym następował kolejny, były jak dotąd sposobem na wielkie wiadomości, Jak donosi Variety!, zespół dołożył „wielkich starań”, aby nie ujawnić tożsamości swojego nowego perkusisty.

READ  Dr. Dre opowiada o Eminemie, który bierze kolano w Super Bowl

Freese to doświadczony perkusista, który występował z takimi zespołami jak Offspring, Sting, Weezer, Nine Inch Nails i nie tylko.

Foo Fighters byli zdruzgotani po śmierci Hawkinsa w hotelu w północnej Bogocie w Kolumbii, gdzie zespół miał zagrać. A Lubiany członek Z grupy Hawkins dołączył do zespołu przy albumie There Is Nothing Left to Lose , wydanym w 1999 roku i zagrał na ich kolejnych siedmiu albumach.

Niedzielna transmisja strumieniowa obejmowała „Rescued”, pierwszą nową piosenkę zespołu od śmierci Hawkinsa, która zdawała się odzwierciedlać ich nieustający smutek.

We wrześniu ubiegłego roku w Londynie nastoletni syn Hawkinsa, Shane, wykonał „My Hero”. Z zespołem na koncercie w hołdzie do jego ojca. Na tym koncercie Frieze na perkusji, Powiedział, że chce się bawić W grupie Hawkinsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *