Foo Fighters ujawniają Josha Freese’a jako swojego nowego perkusistę – Rolling Stone

Foo Fighters zostali oficjalnie ujawnieni podczas ich „Przygotowanie muzyki do koncertów” livestream Sunday, legendarny perkusista Josh Freese dołączy do zespołu na pełny etat podczas letniej trasy koncertowej, wypełniając pustkę pozostawioną przez nieżyjącego już Taylora Hawkinsa.

Dave Grohl i spółka obiecali „kilka niespodzianek” podczas transmisji na żywo, a Freeze został oficjalnie przedstawiony w komediowym klipie, w którym Foo Fighters są zapraszani przez potencjalnych perkusistów z listy A — takich jak Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, Tommy z Motley Crue . Ostatecznie okazało się, że miejsce za zestawem należało do Danny’ego Careya z Lee i Tool – Freeze.

Dodanie sesji na żądanie i perkusisty na żywo — który od dawna pracował z każdym, od Guns N’ Roses i Nine Inch Nails po Paramore i Devo — było długo oczekiwane przez fanów, zwłaszcza po Freeze, bez wyjaśnienia. odwołał swoje letnie programy Podziękowania dla Offspring i Danny’ego Elfmana.

Freeze był jednym z gwiazdorskich perkusistów, którzy występowali z Foo Fighters podczas koncertów w hołdzie Taylorowi Hawkinsowi w 2022 roku, co doprowadziło do spekulacji, że Hawkins był frontmanem, a nie na pełny etat.

Popularne

Oprócz powitania Freeze’a w swoim składzie, bezpłatna transmisja na żywo „Preparing Music for Concerts” Foo Fighters — nagrana w studiu zespołu 606 — przedstawiła fanom nową muzykę z nadchodzącego albumu zespołu. Ale oto jesteśmyPojawia się 2 czerwca i oznacza „pierwszy rozdział nowego życia zespołu”.

Letnia trasa koncertowa Foo Fighters — po Ameryce Północnej i Europie — rozpoczyna się 24 maja w Guilford w stanie New Hampshire i obejmuje postoje na festiwalach takich jak Bonnaroo, Outside Lands, Ohana, Riot Fest i Austin City Limits.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *