Fortnite: Sekretne drzwi w lokalizacji Shuffled Shrines i kompletny przewodnik po łamigłówkach

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć sekretne drzwi w Fortnite, dobrze trafiłeś. Zadania Fortnite Indiana Jones są już dostępne, co daje wszystkim posiadaczom Przepustki Bitewnej możliwość odblokowania dla siebie poszukiwacza przygód i jego wielu przedmiotów kosmetycznych w ramach łącznie 10 zadań Indiana Jonesa. Ale jedno z wyzwań wymaga od ciebie Znajdź tajne drzwi przed głównym pomieszczeniem Przerywanych Kapliczek, nowe miejsce szczególne od 6 lipca. To naprawdę trudna zagadka godna Indiany Jonesa, ale nie martw się. Jeśli uda ci się przetrwać początkowy atak poległych graczy – lub jeszcze lepiej współpracować – rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Oto jak znaleźć tajne drzwi w Fortnite.

Tajne drzwi do świątyń w Fortnite Shuffles

Wchodzenie do tajnych drzwi za głównym pokojem jest procesem wieloetapowym, a nie procesem, który można rozwiązać, gdy inni gracze walczą wokół ciebie – te wyzwania specyficzne dla lokalizacji sprawiają, że miejsca lądowania po raz pierwszy stają się bardzo gorące. dzień lub dwa. Kiedy wylądujesz w Shuffled Shrines, nowym interesującym miejscu na wschód od Rocky Reels, sprawdź, czy możesz zaopatrzyć się w niektóre przedmioty, a następnie albo je ukryć, albo wywalczyć sobie drogę do bezpieczeństwa.

Gdy opadnie kurz, pośrodku lokacji znajdziesz zamknięte kamienne drzwi. Przed nim znajdują się cztery kamienie, które można odwrócić, z każdej strony widnieje dziwny symbol. Aby otworzyć drzwi, musisz obrócić kamienie tak, aby każdy wyświetlał właściwy symbol po stronie odwróconej od drzwi. Ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Rozwiązanie zmienia się co rundę.

To było nasze jednorazowe rozwiązanie, ale najprawdopodobniej nie jest to rozwiązanie dla Ciebie! Przeczytaj kompletny przewodnik po rozwiązywaniu zagadek Fortnite.

Ale to dobrze, ponieważ niezależnie od rozwiązania podczas prywatnej wycieczki, jest ono również dostępne w pobliżu. Cztery głazy rozrzucone wokół świątyń są rozrzucone obok żywych białych świateł wydobywających się z ziemi. Gdy znajdziesz się w pobliżu jednego z nich, usłyszysz buczenie. Musisz znaleźć te cztery skały i zapisać (lub zrobić zdjęcie telefonem) symbole na każdym z nich. Poszukaj skał w następujących miejscach:

  • Pod ziemią na południowym zachodzie
  • Na poziomie gruntu na północnym zachodzie
  • Pod prowizorycznym czerwonym namiotem na północnym wschodzie
  • Platforma pod ziemią na Bliskim Wschodzie
READ  Aktor głosowy Metal Gear Solid 3 drażni remake Snake Eater

Na poniższej mapie zlokalizowaliśmy te skały i ponumerowaliśmy je w kolejności, w jakiej chcesz je zapisać. Mając na uwadze te cztery symbole, udaj się do centralnych drzwi skalnych. Odwróć kamienie przy środkowych drzwiach tak, aby symbole w tej lokacji pasowały do ​​tych, które znalazłeś w pobliżu POI. Symbol południowo-zachodni jest pierwszy od lewej, symbol północno-zachodni jest drugi, symbol północno-wschodni jest trzeci, a symbol Bliskiego Wschodu jest ostatni. Z tymi czterema kamieniami ustawionymi tak, aby wyświetlały prawidłowe symbole we właściwej kolejności, odblokujesz główny pokój… ale jeszcze nie skończyłeś.

Kliknij aby rozszerzyć.  Musisz dopasować symbole skał w tej kolejności przy głównych drzwiach.
Kliknij aby rozszerzyć. Musisz dopasować symbole skał w tej kolejności przy głównych drzwiach.

Galeria

Biegnąc po korytarzu, Biegnij szybko obok wraku lub ostrożnie przechodź przez pułapki podłogowe (ciemne kafelki), albo zostaniesz trafiony strzałami przez całą drogę. Jeśli masz mniej niż 200 zdrowia, te strzały cię zabiją, ale możesz przeżyć, jeśli osiągniesz 200 zdrowia i pozwolisz, aby każda część strzały trafiła cię tylko raz, co możesz zrobić, biegnąc korytarzem.

Gdy tylko wejdziesz do pokoju, zobaczysz artefakt – A Błyszcząca złota głowa pomidora. Podnieś go, aby zobaczyć, jak pomieszczenie zaczyna się gwałtownie trząść, ale nie martw się, nie czekają na ciebie żadne pułapki. Chociaż to, Poszukaj na prawo od artefaktu roślin i gęstych zielonych pnączy na ścianie.

Na prawo od artefaktu znajdziesz ukryte przejście, wibracje z usunięcia artefaktu spowodują zawalenie się ściany i umożliwią przejście do sekretnego pomieszczenia.
Na prawo od artefaktu znajdziesz ukryte przejście, wibracje z usunięcia artefaktu spowodują zawalenie się ściany i umożliwią przejście do sekretnego pomieszczenia.

Podejdź do niej, a zobaczysz, że możesz przez nią przejść do kolejnego wejścia. Przeskocz przez szczelinę w ścianie po lewej stronie lub rozwal już zniszczoną ścianę (dzięki wstrząsom) Odkryj sekretny pokój, który będzie w komplecie z dwiema rzadkimi skrzyniami. Dobra robota, Andy. Kolejna przygoda zakończona i tym razem nie zgubiłeś kapelusza.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

READ  Google opóźnia swój pierwszy naprawdę dostosowany chip Pixel do 2025 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *