FromSoftware zostało usunięte ze Steam

Po wydaniu elden pierścieńFromSoftware na szczycie świata. Powiedział to, podczas gdy elden pierścień Jako wprowadzenie do japońskiego studia może być dla niektórych, daleko mu do pierwszych rodeo. Od jakiegoś czasu tworzy i wydaje świetne zabawki, w tym takie jak dusze demonówTen Złe duchy seria, przenoszone przez krewA Sekiro: Cienie umierają dwukrotnie. Jego historia wykracza poza ostatnie sukcesy i nie zawsze miała jeden hit po drugim. Na przykład w 2009 roku, z pomocą Microsoft Studios jako wydawcy, został wydany ostrze ninja, Gra akcji wydana na Xbox 360 i PC do 68 i 61 dość przeciętna na Metacritic, z wynikami różniącymi się w zależności od platformy. Nie była to bardzo dobra gra, ale to nie wyjaśnia, dlaczego nagle została wycofana ze sprzedaży na Steamie.

W chwili pisania tego artykułu gry nie można już kupić w cyfrowym sklepie na PC i nie jest jasne, dlaczego. Nie było żadnego oświadczenia FromSoftware w tej sprawie, a wszystkie notatki Steama mówią, że gra została wycofana ze sprzedaży „na prośbę wydawcy”.

Zazwyczaj wycofanie gry ze sprzedaży jest spowodowane sporem prawnym między deweloperem a wydawcą lub problemami licencyjnymi. Żaden z tych zwykłych podejrzanych nie powinien tu grać. A gra jest grą dla jednego gracza, więc nie ma to również nic wspólnego z serwerami. To losowe i nie ma sensu, ale na razie to wszystko, co wiemy. Wiemy, że gra została wycofana ze sprzedaży na Steamie, ale nie wiemy dlaczego.

Oczywiście będziemy aktualizować historię w miarę rozwoju sytuacji. W międzyczasie, aby uzyskać więcej informacji o grach, kliknij tutaj Ewentualnie sprawdź odpowiednie i aktualne linki wymienione bezpośrednio poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *