Orioles uniknął sędziowania z Tre Mancini

Unikaj sesji arbitrażowej Wilgi z Drzewo ManciniZespół ogłosił, że obie strony uzgodniły kontrakt na sezon 2022. Umowa zawiera również obopólną opcję na kampanię 2023. Sportowiec Dan Connelly (Przez Twittera) informuje, że Mancini zarobi 7,5 mln USD w 2022 r., a wymiana opcji jest warta 10 mln USD przy zakupie 250 000 USD. Mancini reprezentowany przez linię frontu.

Mancini i O’s nie mogli dojść do porozumienia w sprawie przed upływem terminu wymiany numerów arbitrażowych, a różnica między tymi dwoma liczbami wynosiła 625 000 USD – Orioles oferuje 7,375 mln USD, a Mancini 8 mln USD. Mając na uwadze pieniądze z zakupu, Mancini gwarantuje 7,75 miliona dolarów w 2022 roku, zbliżając jego łączne zarobki do liczby, której chce. Matt Schwartz MLBTR spodziewany Mancini za pensję w wysokości 7,9 miliona dolarów, co jest niezłym wzrostem w porównaniu z pensją 4,75 miliona dolarów, którą Mancini otrzymał w swoich pierwszych dwóch sezonach kwalifikacyjnych do ARB.

Oczywiście Mancini nie dostał podwyżki zeszłej zimy, ponieważ nie grał w 2020 roku i wziął rok wolnego na walkę z rakiem jelita grubego. Mancini wypracował sobie w zeszłym sezonie czysty rachunek zdrowia, zdobywając nagrodę AL Comeback Player of the Year po zdobyciu 0,255/.326/.432 z 21 asystami na ojczystej ziemi w ciągu 616 meczów w powrocie do akcji.

2022 jest trzecim i ostatnim sezonem kwalifikowalności Mancini do arbitrażu i ma pojawić się w wolnej agencji następnej zimy. Podczas gdy włączenie opcji wzajemnej technicznie stanowi coś więcej niż tylko jednoroczna stała umowa, opcje wzajemne rzadko są realizowane przez obie strony. Krótko mówiąc, opcja ta nie czyni mniej lub bardziej prawdopodobnym, że Mancini pozostanie w stanie Wilga o tej porze w przyszłym roku i nadal jest możliwe, że odbudowa O będzie nadal wymieniać Mancini na konkurenta w terminie dostawy przed transakcją.

READ  Jordan Alvarez ponownie gra mistrza, zdobywa historyczne zielone światło, aby podnieść Astros do zwycięstwa w drugim meczu z Mariners

Johna Mainesa Jest jedynym pozostałym członkiem klasy arbitrażowej Baltimore, który jeszcze nie zgodził się na warunki swojej umowy z 2022 r. The Means zarobił 3,1 miliona dolarów, podczas gdy Orioles zaoferował 2,7 miliona dolarów, a w przypadku braku porozumienia strony są ustawione na ostatecznie spotkają się na rozprawie arbitrażowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *