Gdzie zamówić Bayonettę 3 w przedsprzedaży na Switchu?

po latach i Lata Z oczekiwaniem mamy wreszcie datę premiery Bagneta 3. Gra startuje wyłącznie na Nintendo Switch 28 października 2022.

Zamówienia gry w przedsprzedaży zaczynają się już pojawiać przed jej kolejną premierą, a my będziemy nadal aktualizować tę stronę o najlepsze oferty i linki do gry. Trinity Masquerade Edition Kiedy sprzedawcy zdecydują się je opuścić.

Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek i zaglądać ponownie lub zamówić w przedsprzedaży już teraz, korzystając z poniższych opcji!

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Zamów Bayonettę 3 w przedsprzedaży w Ameryce Północnej

Tutaj możesz teraz otrzymać kopię gry w USA:

Zamów Bayonettę 3 w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii

Pierwsze oferty Bayonetty 3 zaczynają się teraz pojawiać również w Wielkiej Brytanii, a wkrótce pojawi się więcej ofert. Ta opcja od Base wygląda naprawdę kusząco.

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition na Switchu

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition

Bayonetta 3 traktowana jest jako specjalna edycja limitowana. Nazywa się Trinity Masquerade Edition i zawiera:

Podejdź bliżej i osobiście z bestiami i bestiami Bagneta 3 Z pełnokolorową 200-stronicową książką artystyczną pokaż wszystko Bayonetta Trylogia z trzema odwracalnymi stanami gry, po jednym dla każdego tytułu, łączy się w oszałamiające, panoramiczne dzieło sztuki.

Zamówienia w przedsprzedaży zostały otwarte w Wielkiej Brytanii, chociaż początkowe zapasy wyprzedają się bardzo szybko. Oczekuje się, że wkrótce pojawią się zamówienia w przedsprzedaży w USA.

Czy są jakieś bonusy za zamówienie Bayonetty 3 w przedsprzedaży?

Nie ujawniono jeszcze żadnych premii za zamówienie przedpremierowe Bayonetta 3, ale zaktualizujemy ten artykuł, jeśli to się zmieni.

Przygotuj się na Bayonettę 3

Jeśli nie grałeś w poprzednie gry Bayonetta, teraz jest czas. Śledź serię poniżej:

Należy pamiętać, że samodzielna (i ograniczona) fizyczna wersja pierwszej Bayonetty jest również Planuję uruchomienie na Switchu We wrześniu tego roku. Kosztuje 29,99 USD, a dodamy linki do zakupu tutaj, gdy tylko zaczniesz składać zamówienia w przedsprzedaży.


Nie możesz się tego doczekać? Daj nam znać, jeśli planujesz kupić kopię z komentarzem poniżej.

READ  Microsoft Pluton nie „dopasowuje się” do strategii zabezpieczeń sprzętowych firmy Dell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.