Gdzie zamówić Bayonettę 3 w przedsprzedaży na Switchu?

po latach i Lata Z oczekiwaniem mamy wreszcie datę premiery Bagneta 3. Gra startuje wyłącznie na Nintendo Switch 28 października 2022.

Zamówienia gry w przedsprzedaży zaczynają się już pojawiać przed jej kolejną premierą, a my będziemy nadal aktualizować tę stronę o najlepsze oferty i linki do gry. Trinity Masquerade Edition Kiedy sprzedawcy zdecydują się je opuścić.

Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek i zaglądać ponownie lub zamówić w przedsprzedaży już teraz, korzystając z poniższych opcji!

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Zamów Bayonettę 3 w przedsprzedaży w Ameryce Północnej

Tutaj możesz teraz otrzymać kopię gry w USA:

Zamów Bayonettę 3 w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii

Pierwsze oferty Bayonetty 3 zaczynają się teraz pojawiać również w Wielkiej Brytanii, a wkrótce pojawi się więcej ofert. Ta opcja od Base wygląda naprawdę kusząco.

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition na Switchu

Bayonetta 3 Trinity Masquerade Edition

Bayonetta 3 traktowana jest jako specjalna edycja limitowana. Nazywa się Trinity Masquerade Edition i zawiera:

Podejdź bliżej i osobiście z bestiami i bestiami Bagneta 3 Z pełnokolorową 200-stronicową książką artystyczną pokaż wszystko Bayonetta Trylogia z trzema odwracalnymi stanami gry, po jednym dla każdego tytułu, łączy się w oszałamiające, panoramiczne dzieło sztuki.

Zamówienia w przedsprzedaży zostały otwarte w Wielkiej Brytanii, chociaż początkowe zapasy wyprzedają się bardzo szybko. Oczekuje się, że wkrótce pojawią się zamówienia w przedsprzedaży w USA.

Czy są jakieś bonusy za zamówienie Bayonetty 3 w przedsprzedaży?

Nie ujawniono jeszcze żadnych premii za zamówienie przedpremierowe Bayonetta 3, ale zaktualizujemy ten artykuł, jeśli to się zmieni.

READ  Wyłącznie od Apple ujawnia niższą niż oczekiwano cenę iPhone'a 14

Przygotuj się na Bayonettę 3

Jeśli nie grałeś w poprzednie gry Bayonetta, teraz jest czas. Śledź serię poniżej:

Należy pamiętać, że samodzielna (i ograniczona) fizyczna wersja pierwszej Bayonetty jest również Planuję uruchomienie na Switchu We wrześniu tego roku. Kosztuje 29,99 USD, a dodamy linki do zakupu tutaj, gdy tylko zaczniesz składać zamówienia w przedsprzedaży.


Nie możesz się tego doczekać? Daj nam znać, jeśli planujesz kupić kopię z komentarzem poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *