Giants wymieniają Briana Burnsa z Panthers i podpisują pięcioletni kontrakt o wartości 150 milionów dolarów z LB

Giants chcieli zwiększyć liczbę podań, ponieważ musieli zakończyć współpracę z Kaivonem Thibodeau, który w 2023 r. wystąpił we wszystkich 17 meczach z 11,5 workami. Jednak ponieważ Azeez Ojulari był kontuzjowany przez większą część poprzedniego sezonu, łączna liczba Giants wynosiła zaledwie 34 worki. To piąta najmniejsza liczba w NFL.

Pantery były na tej liście jedną z drużyn znajdujących się niżej od nich z 27 workami i zajęły 29. miejsce pod względem dozwolonych punktów, choć Burns nie był tu problemem.

Burns, który w kwietniu skończy 26 lat, rok temu był na rynku handlowym – za wyższą cenę – ale Pantery odrzuciły oferty za niego. Jego produkcja nieznacznie spadła, ale Burns nadal prowadził drużynę bez strat (osiem) drugi rok z rzędu, dodając 18 trafień rozgrywającego, 16 wślizgów za porażkę, dwa obronione podania i wymuszoną fumble.

Pantery sprzeciwiały się podpisaniu długoterminowej umowy z Burnsem. W zeszłym sezonie grał z pensją z opcji piątego roku i opuścił kilka treningów przedsezonowych, aby zarobić na nowej umowie, ale nigdy ona nie doszła do skutku.

Zajmujący 16. miejsce w ogólnym wyborze w drafcie NFL 2019 ma na swoim koncie 46 worków, 95 trafień QB, 59 odbiorów za przegraną, osiem wymuszonych fumble i dwa odzyskania (jeden powrót TD) w 80 meczach w karierze (67 startów). Nigdy nie opuścił więcej niż jednego meczu w każdym ze swoich pięciu sezonów w NFL.

Giants stracą wolnego agenta Saquona Barkleya na rzecz rywalizujących z nimi Eagles. Szybko jednak doszli do porozumienia z rozgrywającym Devinem Singletarym i teraz są gotowi dodać ważny element do swojej obrony w Burns.

READ  Los Angeles Lakers odpadli z play-offów po siódmej porażce z rzędu – „Na starcie mieliśmy więcej drużyn niż wygranych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *