Opublikowano zwiastun Akumy dla Street Fighter 6Minęło zaledwie kilka tygodni, odkąd Ed wypuścił Street Fighter 6, a już widzieliśmy demona pojawiającego się w grze.

Capcom właśnie opublikował zwiastun niespodzianki dla Akumy w SF6 na początku dzisiejszego wydarzenia Capcom Highlights.

Zwiastun rozpoczyna się ryczącym dźwiękiem, podczas którego widzimy przebłyski Akumy uderzającego wielokrotnie w gigantyczny posąg i wywołującego falę uderzeniową, zanim ruch przypominający Gohadokena powoduje pęknięcia.


Gdy jaskinia nad nim zaczyna się zapadać, Akuma odlatuje z Goshoryukenem, który przebija skały i głowę posągu, zanim dobrze mu się przyjrzymy od dołu, a potem jego słynny strzał z bekhendu spowija cień.


Chociaż nie pokazano tu żadnej rozgrywki, istnieją pewne wskazówki dotyczące ruchów, które będzie wykonywał w SF6, w tym niektóre ruchy wymienione powyżej.


Jednak być może jeszcze bardziej interesujące jest to, że podczas swojej wielkiej wypowiedzi Akuma nosi moc Oni lub być może Asury, co może wskazywać na nową dla niego mechanikę lub być może to, co da mu Super Sztuka Poziomu 2.


Oficjalne informacje na temat zwiastuna potwierdzają, że Akuma pojawi się z nową strefą światowego tournee o nazwie Gokuento. Wieloletni fani Street Fighter mogą rozpoznać tę nazwę jako etap Alpha 2 i wydaje się, że jest to również zaktualizowana wersja tego projektu.


Ponieważ w Przepustce Roku 1 pojawi się kolejny nowy etap, prawdopodobne jest, że Gokuento również będzie nim służyć, gdy zostanie wydana Akuma.


Mogliśmy już wcześniej zobaczyć jego nowy projekt na grafice SF6, ale po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak będzie wyglądać pełna Akuma w grze.

READ  Canva przedstawia szereg nowych funkcji, w tym kilka narzędzi opartych na sztucznej inteligencji


Jego wygląd jest nieco bardziej masywny niż w Street Fighter 5 i poprzednich odsłonach, więc zobaczymy, czy tym razem będzie to miało jakikolwiek wpływ na jego szybkość i siłę.


Akuma pojawiał się w co najmniej jednej edycji każdego głównego wpisu o Street Fighter od czasu jego debiutu w Super Street Fighter 2 Turbo, gdzie prawie zawsze był potężną istotą, którą można kontrolować lub z którą trzeba walczyć, na co fani z pewnością czekali od debiutu SF6 w Czerwiec.


Szatan oczywiście zakończy pierwszy rok zawartości gry po wydaniu Rashida w lipcu 2023 r., wydaniu AKI we wrześniu i niedawnym pojawieniu się Eda pod koniec lutego.


Nie wyznaczono daty premiery The Devil, ale potwierdzają, że premiera jest w okolicach wiosny, co może nastąpić w okresie od teraz do połowy czerwca.


Poniżej możesz obejrzeć zwiastun Akuma, który trwa około dwóch minut.


Zdjęcie zwiastuna SF6 Akuma nr 1

Zdjęcie zwiastuna Akuma SF6 nr 2

Zdjęcie zwiastuna Akuma SF6 nr 3

Zdjęcie zwiastuna Akuma SF6 nr 4

Zdjęcie zwiastuna Akuma SF6 nr 5

Zdjęcie zwiastuna Akuma SF6 nr 6

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersjeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *