Gladiator 2 Ridley Scott obsadza Paula Mezcala w sequelu – The Hollywood Reporter

Czy jesteś gotowy na kolejną zabawę?

Ridleya Scotta Przygotowuje się do długotrwałej ciąży Gladiator Ciągłość, z Zwykli ludzie Paul Mezcal prowadzi rozmowy w sprawie zagrania głównej roli w filmie.

Projekt Paramount jest kontynuacją nagrodzonego w 2000 roku filmu Scotta za najlepszy film, Maximusa Decimusa Meridiusa (Russell Crowe), byłego generała, który został zmuszony do zostania zwykłym gladiatorem pod rządami Kommodusa (Joaquin Phoenix). , cesarz Rzymu był samozwańczym ojcem

Jak wcześniej informowaliśmy, historia kontynuacji skupi się na synu Lucilli, Luciusie, granym przez Connie Nielsen, oraz siostrzeńcu Phoenixa, Commodusie.

David Scarpa, który pracował ze Scottem Wszystkie pieniądze świata i pisze scenariusz do nadchodzącego filmu duetu Napoleon Bonaparte. Scott produkuje wraz z Michael Press za pośrednictwem Scott Free, a Doug Vick i Lucy Fisher za pośrednictwem Red Wagon Entertainment.

Gladiator Studio, którego koproducentem jest Universal, ma teraz opcję koprodukcji kontynuacji po zakończeniu projektu. W momencie wydania, Gladiator Zarobił 460 milionów dolarów w kasie i otrzymał jedenaście nominacji do Oscara, zdobywając pięć, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego aktora dla Crowe’a.

Od tego czasu Scott jest w ruchu NapoleonPhoenix występuje jako cesarzowa Józefina obok Vanessy Kirby, która gra legendarnego francuskiego cesarza.

Gladiator To ważny kamień milowy dla Mezcala, który po raz pierwszy pojawił się w serii Hulu Zwykli ludzieZa swoją rolę otrzymała nagrodę BAFTA i nominację do nagrody Emmy. Gladiator 2 Mezcalin po raz pierwszy zagra główną rolę w dużej produkcji studyjnej. Później Zwykli ludzieAktor dostał role w szeregu festiwalowych wyróżnień, w tym Maggie Gyllenhaal. Zagubiona córka oraz wpis Charlotte Wells w Cannes Po zachodzie słońca.

Mezcal jest reprezentowany przez CAA i Curtisa Browna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *