Głodny niedźwiedź porywa z werandy Chick-fil-A rodzinie z Florydy

Głodny czarny niedźwiedź nabrał otuchy hasłem Chick-fil-A „Eat Mor Chikin” i zatrzasnął dostawę obiadu dla rodziny z Florydy z frontowej werandy.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje wielkiego, podstępnego czarnego niedźwiedzia, który wędruje po okolicy Dom w hrabstwie Seminole na Florydziei wąchania ich dekoracji Świętego Mikołaja przed rozdaniem paczki z 30 bryłkami kurczaka i frytkami Chick-fil-A.

Na nagraniu z monitoringu domu słychać, jak właściciel domu wyjaśnia, że ​​​​Big Bear szukał nuggetsów z kurczaka i swojego przyjaciela, ale zostawił sałatkę w plastikowej torbie.

Kamera uchwyciła bardzo podstępnego i głodnego niedźwiedzia, który właśnie jadł kolację Chick-fil-A, która właśnie została dostarczona do domu rodziny w centralnej Florydzie.
(Lis 35)

Fotograf z Florydy uchwycił czaplę lecącą z małym aligatorem: „Właściwe miejsce we właściwym czasie”

Właściciel domu, Paul Newman, powiedział to na nagraniu z domowej kamery bezpieczeństwa.

po rozmowie Charakterystyczna czerwona torba Chick-fil-A Z rodzinnego ganku ogromny czarny niedźwiedź wysunął się z powrotem w ciemność.

„Czy ci faceci nie powinni hibernować zamiast kraść nasze jedzenie???” Żona Newmana żartowała na Facebooku.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje czarnego niedźwiedzia wędrującego do domu mężczyzny w hrabstwie Seminole, mijając torbę 30 kawałków nuggetsów z kurczaka i frytek, które zamówił w Chick-fil-A.

Nagranie z kamery dzwonka do drzwi pokazuje czarnego niedźwiedzia wędrującego do domu mężczyzny w hrabstwie Seminole, mijając torbę 30 kawałków nuggetsów z kurczaka i frytek, które zamówił w Chick-fil-A.
(Lis 35)

„Kara dożywocia”: matka adwokata z Florydy szczegółowo opisuje spisek morderstwa do wynajęcia.

Inny film opublikowany przez rodzinę pokazuje śmieci pozostawione na podwórku Newmana po tym, jak niedźwiedź zjadł posiłek z kawałkami kurczaka.

Ryby i dzika przyroda na Florydzie raporty Dostępność pożywienia dla niedźwiedzi czarnych jest niska w miesiącach zimowych, nawet na Florydzie.

Stanowa populacja niedźwiedzia czarnego liczy około 4000 osobników – dwa z największych niedźwiedzi w 2015 roku w hrabstwie Seminole ważyły ​​740 funtów i 760 funtów. Oviedo nazywa hrabstwo Seminole „krajem niedźwiedzi” ze względu na dużą liczbę czarnych niedźwiedzi na tym obszarze.

READ  Ile byś dostał, gdybyś dziesięć lat temu zainwestował 1000 dolarów?

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Urzędnicy proszą mieszkańców o zgłaszanie wszelkich obserwacji niedźwiedzi do Fish and Wildlife pod numer 352-732-1225.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *