Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami na tydzień 18-24 grudnia 2022 r.

Ponieważ tydzień 18-24 grudnia 2022 zaczynamy od a SkorpionJuż czujemy, że nasz gust jest trochę lepszy, niż byśmy chcieli. Po dołączeniu do Księżyca w kwadraturze do Plutona, ten tranzyt posuwa nas o krok dalej w napięciu, które obiecuje w tym tygodniu.

Mamy wiele tranzytów w opozycji, co może być przyczyną sporej frustracji w tym tygodniu. Będziemy odczuwać nieprzyjemne uczucie, że coś odpuszczamy.

Chociaż może to nie brzmieć zbyt przytłaczająco, wyobraź sobie, że masz to uczucie każdego dnia.

Związane z: Trzy znaki zodiaku z ich niesamowitymi tygodniowymi horoskopami na 18-24 grudnia 2022 r.

Ten tydzień dostarcza FOMO na wysokim poziomie. Strach przed przegapieniem jest tym, co doprowadza ludzi do szaleństwa. A w tym tygodniu zastanawiamy się, jak wyobrażamy sobie, jak wszyscy dobrze się bawią, podczas gdy my jesteśmy tutaj w hodowli i zastanawiamy się, co się stało.

Spodziewamy się, że zostaniemy wyeliminowani w tym tygodniu, kiedy zostaniemy zaproszeni. W tym czasie nikt nie zatrzaskuje nam drzwi przed nosem, a mimo to każdego dnia zbliżamy się do siebie, nieco paranoicznie i zastanawiając się, dlaczego jesteśmy wyjątkowi. (Wskazówka: nie jesteśmy. Wszystko jest w kartach, dzięki manipulacyjnemu głównemu crossoverowi).

Związane z: Każdy ze znaków z cotygodniowego horoskopu tarota na 19-25 grudnia 2022 r

Ze względu na Księżyc naprzeciw Marsa wybranie kogoś młodszego od nas jest jedynym sposobem na złagodzenie naszych frustracji. my Przerażający i nerwowy W połowie przypadków ta nerwowa energia musi gdzieś iść, ale wydaje się, że nie możemy się wystarczająco skoncentrować, aby skierować tę energię na coś kreatywnego lub pozytywnego. To także tydzień pełen zazdrości, a dla niektórych znaków zodiaku strach przed przegapieniem będzie bardziej przypominał zazdrość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *