Google Little Signals Concepts wyjaśnia, jak mogą wyglądać powiadomienia „otoczenia”

Google zaoferowało „badanie projektowe” przetwarzania otoczenia, z serią obiektów, które mogą subtelnie wysyłać powiadomienia za pomocą kliknięć, lekkiej bryzy i zmieniających się cieni (okrzykniętych do krawędź Absolwent Dietera Bohna Tweetuj to do naszej uwagi). Spółka Doświadcz małych sygnałów Mówi, że bada „ciche przetwarzanie”, czyli sposoby informowania Cię bez pikania telefonu i podświetlania ekranu.

Google ma sześć elementów w grupie Little Signals: powietrze, przyciski, ruch, rytm, cień i kliknięcie. Przedstawia koncepcje, jak mogłyby wyglądać urządzenia w swoim filmie (możesz go obejrzeć powyżej) i wyjaśnia, co one robią Na jej stronie internetowej, chociaż opisy mogą nieco przekrzywiać się do włosów to zadowala. Na przykład przycisk ma „łączyć głośność i głośność, aby komunikować się i zapewniać kontrolę. Przesuwa się w górę — w prawo, aby uzyskać więcej, w lewo — w dół — i rośnie w miarę odbierania informacji. Odtwarza melodię, gdy jest pełny”. Nie jestem do końca pewien, o co chodzi w zwoju, a wideo tak naprawdę tego nie pokazuje (chociaż ktoś nacisnął przycisk na końcu wideo).

Nic dziwnego, że Google bawił się pomysłem na komputery – tak było Rozmawiamy o koncepcji od lat i dodawać małe elementy do niektórych swoich urządzeń. i kiedy Współpracownik Google w tym projekcie Nazywa to serią „doświadczeń interakcji i starterów myśli”, które można przekształcić w coś prawdziwego. Google daje instrukcje, jak połączyć elektronikę i kody, aby zbudować wentylator, który informuje o pogodzie, oraz kilka wskazówek, jak wykonać inne przedmioty. Dostarczył nawet pliki 3D każdego obiektu dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak samodzielnie zintegrować elektronikę. Pliki można pobrać jako plik zip z Małe sygnały.

Przykład projektu Google nie jest całkowicie Estetycznie jak ten na filmie.
Obraz: google

Będę całkowicie szczery – przy tym, jak zajęty jest ekran mojego komputera, kiedy pracuję, lekki wiatr nie wystarczy, aby mnie ostrzec, chyba że pochodzi z klaksonu. A moja uwaga jest tak zajęta wiekiem internetu, że istnieje zerowa szansa, że ​​zauważę drobne różnice w jakiejkolwiek Cień Coś się wyświetla (chociaż jest to dokładnie problem, na który Google stara się zwrócić uwagę w tym eksperymencie).

Powiedziawszy to, mogę wymyślić kilka sposobów, w jakie mogę użyć kilku z nich, zwłaszcza tych ze wszystkimi małymi kołkami. Jeśli postawię go na nocnym stoliku, powiem mi, czy przed pójściem spać, zostawiłem jakieś światło na dole, i poda mi przybliżone oszacowanie temperatury na zewnątrz, kiedy wstanę. Uważam też, że kran może być przydatny jako minutnik w kuchni do zadań, w których wystarczy wiedzieć, kiedy na przykład ciasto wyrosło wystarczająco długo lub kurczak jest wystarczająco doprawiony.

READ  Jak zmieniają się zasady dla Akumy i jego czerwonej kuli ognia w Street Fighter 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *