Google udostępnia Androida 14 QPR3 Beta 1 dla urządzeń Pixel

Podczas gdy czekamy na stabilizację QPR2, Google jest gotowy już dziś rozpocząć kolejny cykl kwartalny z Androidem 14 QPR3 Beta 1.

Ma to być ostatnia duża aktualizacja Androida 14 i najprawdopodobniej ukaże się w czerwcu.

Kwartalne wydania platformy przynoszą bardziej znaczące zmiany w porównaniu z comiesięcznymi poprawkami błędów. Mogą oferować lepsze ulepszenia interfejsu użytkownika i nowe funkcje, które nie wymagają czekania na kolejną ważną wersję Androida. Jednocześnie QPR są stosunkowo stabilne i są wydawane jako wersje beta, a nie wersje deweloperskie. Google oficjalnie twierdzi, że „nadaje się do ogólnego użytku”, ale istnieje następujący problem:

  • Czasami Szybka pomoc wyświetla informacje o pogodzie dla niewłaściwej lokalizacji.

Tymczasem Google zidentyfikowało następującą poprawkę:

  • Numer wydania 323331515 Usługa z możliwością przeszukiwania nie wyświetla historii ostatnich wydań. Ta funkcja została przypadkowo udostępniona tylko użytkownikom, którzy nie zarejestrowali się w wersji beta. Użytkownicy wersji próbnej powinni zawsze uzyskać najnowsze funkcje przed lub w tym samym czasie co reszta społeczeństwa. Ten problem został rozwiązany w systemie Android 14 QPR3 Beta 1.

Aplikacja Android Beta Feedback jest dostępna na urządzeniach Pixel i umożliwia zgłaszanie problemów. Możesz uzyskać do niego dostęp ze szuflady aplikacji lub poprzez Szybkie ustawienia, aby rejestrować błędy w narzędziu do śledzenia problemów Google, podczas gdy społeczność Androida Beta jest dostępna na Reddicie.

Android 14 QPR3 Beta 1 (AP21.240119.009) z poprawką zabezpieczeń z lutego 2024 r. jest dostępny na urządzeniach Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel Tablet, Pixel Fold i Pixel . 8, Pixel 8 Pro i emulator Androida.

Dla tych, którzy czekają na QPR2 Wersja stabilna:

Jeśli wolisz opuścić program beta i uzyskać stabilną, publiczną wersję Androida 14 QPR2, możesz to zrobić bez czyszczenia urządzenia, rezygnując z instalowania aktualizacji QPR3 Beta 1 już dziś. Jeśli zrezygnujesz z Oprogramowania po zainstalowaniu wersji Beta 1 lub jakichkolwiek przyszłych aktualizacji, wszystkie dane użytkownika na urządzeniu zostaną usunięte zgodnie ze zwykłymi instrukcjami Oprogramowania. Anulowanie subskrypcji spowoduje przejście OTA na niższą wersję. Zignoruj ​​tę aktualizację i zamiast tego poczekaj na publiczną wersję Androida 14 QPR2.

Większość osób dokona instalacji za pośrednictwem programu Android Beta, ale Ty też możesz błysk Lub Ładowanie boczne. Jeśli potrzebujesz pomocy, oto nasz kompletny przewodnik dotyczący instalowania Androida 14.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *