NFLPA twierdzi, że pole treningowe UNLV „nie odpowiada” treningom 49ers

Komisarz NFL Roger Goodell i trener San Francisco Kyle Shanahan twierdzą, że boisko treningowe, z którego 49ers korzystają w tym tygodniu w UNLV, wystarczy, aby przygotować ich do Super Bowl, ale Stowarzyszenie Graczy NFL twierdzi, że wystarczająco dużo, to za mało.

Dyrektor wykonawczy NFLPA Lloyd Howell powiedział dzisiaj, że pole treningowe UNLV „naprawdę nie odpowiada tym, na co zasługują nasi gracze”.

Zapytany o obawy, że 49ers nie mają dobrego boiska do treningów, Howell powiedział, że NFL nie powinno było pozwolić, aby stało się to problemem.

„Mamy nadzieję, że osiągnęliśmy realny stan, ale samo zadanie pytania podczas naszego największego wydarzenia oznacza, że ​​jest to problem” – powiedział Howell.

Prezes NFLPA J.C. Tretter powiedział, że stowarzyszenie nie wierzy, że istnieje ryzyko kontuzji na boisku, ale uważa, że ​​jest ono gorszej jakości, niż na to zasługują gracze NFL.

„Musimy podnieść poprzeczkę, aby tworzyć powierzchnie wysokiej jakości” – powiedział Tretter.

Howell powiedział, że przygląda się problemom związanym z nawierzchniami do gry, odkąd w zeszłym roku objął urząd prezydenta NFLPA, i że gracze troszczą się o nie tak samo, jak o wszelkie problemy, przed którymi stoją ich miejsce pracy.

„Jedyna rzecz, która spotkała się z jednomyślną opinią, brzmiała: ostatecznie chcę grać na wysokiej jakości murawie” – powiedział Howell.

Według ankiety NFLPA 92 procent graczy woli grę na murawie wysokiej jakości, 6 procent było obojętnych na różnicę między murawą a sztuczną, a spośród 2 procent graczy preferujących sztuczną trawę większość gra na kicksach.

„Na polach trawiastych wskaźnik infekcji jest niższy” – powiedział Howell. „Istnieje różnica w rodzaju przewlekłego bólu, jaki będą odczuwać przez resztę życia”.

Howell zauważył również, że stadiony NFL zostaną wykorzystane podczas Mistrzostw Świata w 2026 r., a boiska trawiaste zostaną umieszczone nad boiskami ze sztucznej trawy NFL.

READ  Celtics pokonali Heat w piątym meczu finałów Konferencji Wschodniej: Jak rozkwit koszykówki w Bostonie dyktował mecz 6

„W przypadku innych sportów jest to możliwe” – powiedział Howell.

Związek wierzy, że jest to możliwe również w NFL, ale właściciele nie są skłonni inwestować zasobów w zapewnienie, że każdy mecz NFL będzie rozgrywany na wysokiej jakości murawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *