Mężczyzna buduje model Wieży Eiffla z 700 000 zapałek. Zajęło to 8 lat – WHIO TV 7 i WHIO Radio

LONDYN – Francuzowi zbudowanie Wieży Eiffla przy użyciu zaledwie setek tysięcy zapałek zajęło prawie dekadę.

Jednak Księga Rekordów Guinnessa stwierdziła, że ​​nie może kwalifikować się do rekordu świata.

>> Przeczytaj więcej popularnych wiadomości

Rekord wyniósł sześć milionów meczów dla Tawfiqa Dahera. Wiadomości NBC wspomniany. Wieża Eiffla miała około 21,4 stóp wysokości. Rekord został wcześniej ustanowiony w 2009 roku.

Richard Blood (47 l.) użył ponad 700 000 zapałek do stworzenia najwyższego budynku na świecie. Wiadomości z nieba wspomniany. Zajęło mu to około ośmiu lat i ponad 4000 godzin.

Skończył swoje arcydzieło dwa dni po ostatnich Świętach Bożego Narodzenia i bez wahania wpisał je do Księgi Rekordów Guinnessa. Jego lata ciężkiej pracy zostały odrzucone.

„Sędziowie Księgi Rekordów Guinnessa wydali orzeczenie, nie widząc mojego horoskopu w prawdziwym życiu” – Blood napisała na Facebooku. Wiadomości NBC.

Księga Rekordów Guinnessa stwierdziła, że ​​Blood użył niewłaściwego rodzaju zapałek. Powiedzieli, że rodzaj używanych zapałek powinien być dostępny na rynku. Rodzaj użytej krwi nie był taki.

Powiedzieli także, że zapałek nie można przecinać ani używać w sposób utrudniający ich identyfikację, Wiadomości NBC wspomniany.

Blood twierdził, że kiedy zaczął budować z zapałek, kupował je w sklepie, ale ostatecznie zawarł umowę ze sprzedawcą, który sprzedał mu 33-funtowe pudełka zawierające zapałki bez główki. Wiadomości. wspomniany.

„Zadaniem naszego zespołu ds. zarządzania rekordami jest skrupulatność i skrupulatność podczas przeglądania dowodów, aby zapewnić równe szanse wszystkim starającym się o tytuł Księgi Rekordów Guinnessa, jednak wydaje się, że byliśmy trochę zbyt rygorystyczni w tej sprawie” – powiedział Mark McKinley, dyrektor ds. usług rejestracyjnych. Centralne miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa: Wiadomości NBC.

„Skontaktujemy się ponownie z rekordzistą i w pierwszej kolejności przejrzymy zasady dotyczące podobnych rekordów, aby zobaczyć, co da się zrobić” – powiedział McKinley.

READ  Nadzieje na historyczną wizytę na Pacyfiku rozwiały się po tym, jak Biden odwołał swoją podróż do Papui-Nowej Gwinei

„Zdobycie rekordu świata było moim marzeniem z dzieciństwa. Zawsze o tym myślałem” – powiedział Blood. Le ParisienWedług Wiadomości NBC.

Duże znaczenie miała data zakończenia budowy Blooda, gdyż przypadała setna rocznica urodzin francuskiego inżyniera budowlanego, który zaprojektował wieżę. Wiadomości NBC wspomniany. W rzeczywistości wieża została nazwana jego imieniem, ponieważ nazywał się Gustave Eiffel.

Blood powiedział, że ma nadzieję, że konstrukcja weźmie udział w zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, Wiadomości z nieba wspomniany. Jednak organizatorzy igrzysk podobno powiedzieli mu, że „nie ma wystarczająco wysokiego miejsca, aby to pomieścić”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *