Gospodarz serialu „Survivor” Jeff Probst twierdzi, że w sezonie 50. wszyscy powracający gracze będą mieli okazję wystąpić

Jeff Probst powiedział niedawno Tygodnik Rozrywki Nie mieli jeszcze planu na historyczny 50. sezon Niedobitek. Cóż, te plany teraz szybko nabierają kształtu.

podczas Niedobitek wydarzenie Pytania i odpowiedzi z redaktorem naczelnym EW Patrickiem Gomezem Sobotni wieczór w kompleksie Ovation Hollywood w Los Angeles, ogłosił Probst. Ocalały 50 (kręcenie filmu rozpocznie się w Dzień Pamięci w 2025 r. i wyemitowanie wiosną 2026 r.) będzie już obejmować wszystkich powracających graczy.

Jeff Probst w „Ocalałym 46”.

Roberta Voitsa/CBS


„Właśnie wpadłem na pomysł” – powiedział gospodarz i showrunner pod koniec wydarzenia.Ocalały 50 Nadchodzi zza rogu. Prawda jest taka, że ​​naprawdę skupiamy się na 47 i 48, i to właśnie będziemy kręcić w następnej kolejności, a potem musimy nakręcić 49. Ale wiemy, że nadchodzi 50, więc jestem ciekawy, czy masz wrażenie, że czy 50-tka powinna być kolejnym sezonem z nowymi graczami i nie robić z tego dużego problemu?

Po tym, jak tłum krzyknął „nie”, Probst zapytał: „A może należy sprowadzić graczy z powrotem?”

Po uzyskaniu pozytywnej reakcji na tę opcję Probst oświadczył: „W tym sensie, że czasami zostawiam grę w rękach fanów, mam ochotę – a kilka osób z CBS mówi teraz: „O mój Boże, co się dzieje” ? -Czuję, że powinniśmy się zaangażować i zrobić to w momencie, gdy podejmiemy decyzję Ocalały 50 „Zawodnicy zresetują się, nie wiem, co stanie się dalej, ale jestem pewien, że jesteśmy zaangażowani”.

Jeff Probst w „Ocalałym 46”.

Roberta Voitsa/CBS


Jeśli nie uwzględnić Bruce’a Perreaulta – który był kimś więcej niż tylko powracającym zawodnikiem, ponieważ doznał kontuzji zaledwie kilka minut po pierwszym sezonie – Niedobitek (Który jest aktualnie emitowany Ocalały 46 w CBS) trwa już najdłużej ze wszystkich sezonów Rookie, odkąd serial zaczął przywracać graczy Ocalały: Wszystkie gwiazdyW sezonie 8. W całej nowej erze, która się rozpoczęła, nie było żadnych powracających gwiazd Ocalały 41. Gospodarz powiedział już EW, że w sezonie 47 i 48 nie będzie żadnych powracających graczy. Teraz okazuje się, że Ocalały 49 Będą to także zupełnie nowi gracze.

Natomiast Probst oficjalnie potwierdził te spekulacje Ocalały 50 (jak wcześniej 40 i 20) powrócą i nie ma wzmianki o konkretnym motywie przewodnim, chociaż widzowie z pewnością rozmawiali o kilku opcjach, w tym o kolejnej drugiej szansie głosowanej przez fanów, bitwie Stara Era kontra Nowa Era lub Sezon pełen wicemistrzów (po sezonie 40 wszyscy byli zwycięzcami).

Minie trochę czasu, zanim ujawniony zostanie temat przewodni 50. sezonu, ale fani mogą teraz marzyć o tym, co ostatecznie może stać się największym sezonem w historii serii.

Subskrybuj Entertainment Weekly to nasz bezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Powiązana zawartość:

READ  Hawaje sezon 3 – Ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *