Podsumowanie draftu Browns NFL: wnioski na wynos i analiza typów i procesów Clevelanda

Cleveland Browns przystąpili do tego draftu z myślą o przyszłości i wzmocnieniu miejsc, w które już dużo zainwestowali. Nie odstąpili od tego stanowiska. A w ich skróconym, dwudniowym projekcie ani drgnęły.

Po raz pierwszy w swoich pięciu draftach jako dyrektor generalny Andrew Berry nie dokonał żadnej transakcji. Perry uważał, że Brown jest we właściwym miejscu, aby przygotować projekt na przyszłość i nie odczuwał presji, aby wykonać ruch lub zająć się pilną potrzebą. Trudno znaleźć szybkie ataki w defensywie, więc Perry zaczął i kończył nimi draft. Brownowie uwielbiają gromadzić ofensywnych liniowych i wiedzą, że ich najlepsi gracze nie będą grać wiecznie, dlatego dodali do grupy Zacha Zintera.

Gra w defensywie Mike Hall Jr. pochodzi z Cleveland i spełnia swoje marzenie, ale Brownowie nie wybrali Hall ze względu na położenie geograficzne ani znajomości. Uważają, że świetnie pasuje do obrony Jima Schwartza i jest na tyle atletyczny, że przez wiele lat będzie rzucał destrukcyjnymi podaniami. Podczas listopadowego meczu Ohio State–Michigan Hall upadł na Zintera, w wyniku czego Zinter doznał złamania kości piszczelowej i strzałkowej. Teraz Zinter i Hall są członkami drużyny. Brownowie postrzegają Zintera jako silnego, inteligentnego i atletycznego liniowego, który będzie ich starterem w przyszłości.

„Pasja i energia Mike'a oraz stała obecność Zacha (dodadzą) w naszej szatni” – powiedział Berry. „Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak zastosują to w praktyce na boisku”.

Głębiej

Wybór draftu Browns NFL na rok 2024: oceny, forma i raporty z obserwacji

Berry powiedział, że Brownowie zastanawiali się nad możliwością wymiany w ostatnim dniu draftu, ale Brownowie zdecydowali się nie dodawać picków ani dodatkowych typów, w dużej mierze dlatego, że ich zespół na rok 2024 jest tam głównie obecny – i podoba im się to. Zakończyli draft w sobotę, wybierając skrzydłowego Jamariego Thrasha w piątej rundzie, linebackera Nathaniela Watsona w szóstej rundzie i dwóch zawodników w siódmej rundzie: narożnika Mylesa Hardena i obrońcę Juwana Briggsa.

Thrush może znaleźć się w długoterminowych planach zespołu, jeśli uda mu się przełamać podejście, jakie stosował podczas swojej kariery w college'u, a Watson może mieć bezpośrednią drogę do przekształcenia się w jednostki specjalne Brownsów w tym sezonie. Watson przewodził SEC jesienią ubiegłego roku, ale na początku 2023 r. został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, a wcześniej był aresztowany za przestępstwo wynikające z wypadku na wyścigach dragsterów, gdy był w szkole średniej. Perry powiedział, że nie będzie komentował, jak inne zespoły mogą postrzegać Watsona, ale Brownowie dobrze zaakceptowali jego osobowość.

READ  Chelsea pod wodzą Grahama Pottera tylko krzyczy – cierpliwość się kończy

Hall ma zaledwie 20 lat i nigdy nie grał na pełny etat w drużynie Ohio State. Jednak Brownowie zaszli wystarczająco daleko, aby wiedzieć, do czego naprawdę dążą, wierzyć, że Schwartz pozostanie w drużynie na dłuższą metę i stosować długoterminowe myślenie przy każdym projekcie i decyzji handlowej, którą podejmują lub której nie podejmują. Kolejnym krokiem dla Brownów pozostaje przekształcenie stabilności, efektywności organizacyjnej i konkurencyjności w długoterminowy sukces i zwycięstwa po sezonie. To realny cel, ale szanse na jego natychmiastową realizację nie zmienią się zbytnio w najbliższy weekend.

Wybory

Runda 2, 54: Mike Hall JrDT, stan Ohio

Trzecia runda, 85: Zacha Zinteraing, Michigan

Runda 5, 156: Jamari ThrashW.R., Louisville

Runda 6 nr 206: Nataniela WatsonaLB, Missisipi

Siódma runda nr 227: Milesa HardenaCB, Dakota Południowa

Runda 7, 243: czerwca BriggsaDT, Cincinnati

Wybierz najlepszą wartość

Watson jest szóstym zawodnikiem, który nie ma żadnych gwarancji. Będzie jednak miał okazję przedostać się do drużyny poprzez relacje z meczów, a połączenie jego rozmiaru, szybkości i atletyki sprawi, że będzie graczem, którego warto oglądać. Brownowie wiedzą, że istnieje szansa, że ​​od razu uzyskają niewielką pomoc w ramach tego draftu, ale w Watsonie mają gracza, który jesienią ubiegłego roku prowadził SEC pod względem wślizgów i worków. To przynajmniej zauważalne, prawda? Po sześciu latach w college'u i długim oczekiwaniu w poborze, prawdopodobnie popartym jego kartoteką w zakresie aresztowań, Watson przybywa do Cleveland z szansą na wyrobienie sobie sławy i być może pozostanie w roli czołowego obrońcy. Berry powiedział, że Watsona można ostatecznie uznać za typ gracza, który jest na tyle inteligentny, aby sygnalizować defensywę.

Najbardziej zaskakujący wybór

Prać. Przybyliśmy tutaj w tak dobrym przeciągu i wydawało się, że Brownowie również przybędą. Thrash na studiach nie był specjalistą od zwrotów i choć na poziomie uniwersyteckim był produktywny, nie posiadał ani jednej cechy, która wyróżniałaby się na poziomie NFL. Browns mieli dodać do swojej grupy szerokiego ataku, ale wydaje się, że gdy znikną perspektywy z kilku najwyższych poziomów, Brownowie mogli zamiast tego wybrać biegacza, napastnika lub obrońcę narożnika. Brownowie wybrali Zintera spośród grupy skrzydłowych, których widzieli w Senior Bowl i co najmniej kilku, których uznano za potencjalnych kandydatów do drugiej lub trzeciej rundy. W tym drafcie zespół przedłożył Zintera i wewnętrzną część linii ataku nad skrzydłowym.

READ  Jerry Goody broni Russella Wilsona, a następnie potwierdza raport, że QB ma biuro w zakładzie Broncos

Największy znak zapytania

Browns nie uważają, że ich skład jest idealny, ale nie widzą wielu luk i nie mają wielu pytań. Wiedzieli, że nie będą mieli dużego kapitału wysokiego ryzyka i uznali za dobrą rzecz, że przygotowywali projekt na rok (lub dłużej) w przyszłości. Jednak Perry oparł się pokusie zamiany w piątkowy wieczór i dodania co najmniej jednego wyboru w czwartej rundzie, co było trudne. Nie będziemy mieli żadnej prawdziwej odpowiedzi na pytanie, czy trzymanie się Halla i Zintera to właściwe posunięcie przez jakiś czas, ale na razie zakładamy, że Brownowie naprawdę cenią tych graczy – i nigdy nie sądziliśmy, że zrobi to więcej niż kilku ich debiutantów. W tym sezonie znalazł się w ich 53-osobowym składzie. Zinter twierdzi, że otrzymał pozwolenie na powrót do piłkarskiej aktywności, a kontuzja nogi mogła zmusić go do spadku z niektórych miejsc. Być może Browns zakończą się atakiem z dystansu.

pozostałe potrzeby

Jeśli myślisz, że rok 2024 zależy od stanu zdrowia Deshauna Watsona, Nicka Chubba i najlepszych obrońców zespołu oraz poziomu ich wynagrodzeń, nie znajdziesz tu większego argumentu. Obszerny skład Brownsów ma wystarczająco dużo talentu i doświadczenia, aby powrócić do gry po sezonie, a ruchy zespołu w ciągu ostatnich dwóch lat wskazują, że w nadchodzących miesiącach dołączy do nich więcej weteranów. Browns potrzebują więcej pomocy w ciasnej końcówce, prawie nie mają sprawdzonej głębokości gry na linii obrońcy, a w drużynie przyjmującej panuje niepewność. Ale jak udowodnili, że w zeszłym roku dołączyli do nas po drafcie Za'Darius Smith, Rodney McLeod i Shelby Harris, Perry jeszcze nie skończył. W marcu Brownowie skupili się na utrzymaniu swojego zespołu razem i dodaniu ubezpieczenia weterana podczas biegania. Widzieliśmy właścicieli skłonnych wydać duże pieniądze, aby pomóc centrali w rozwiązaniu problemu górnego pułapu wynagrodzeń i kontynuować pozyskiwanie doświadczonych graczy, jeśli Perry uzna, że ​​ma realistyczny cel. „W żadnym pomieszczeniu (sytuacji) nie mamy poczucia, że ​​już skończyliśmy” – powiedział Perry.

READ  Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie odebrała Rosji prawo do organizacji Mistrzostw Świata 2023

Oczekiwania po drafcie

Handel Deshaunem Watsonem – w każdym razie opcjami – jest wreszcie sfinalizowany. Browns zrezygnowali z trzech wyborów w pierwszej rundzie i sześciu ogółem w trzech ostatnich draftach, ale wybór 123 w tym drafcie oznacza koniec. Browns mają własne typy w pierwszych czterech rundach przyszłego roku i mają szansę na wygraną tylko wtedy, gdy Watson wyzdrowieje i będzie konsekwentnie grać. Chociaż większość innych drużyn w lidze dodała głębi i młodych talentów, czego Brownowie nie zrobili w ten weekend, Browns od dawna byli przygotowani na ten ograniczony draft. Zamienili typy w tym drafcie na Smitha i Jerry'ego Jeudy'ego i najbardziej podobało im się to, co zakładali, zakładając, że w nadchodzących miesiącach będą raporty o zdrowej i pozytywnej rehabilitacji. Browns nie chcieli w sobotę zmieniać przyszłych wyborów w drafcie, a Perry nadal otrzyma zielone światło na dodanie go do środka składu w nadchodzących miesiącach.

(Górne zdjęcie Nathaniela Watsona: Michael Wade/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *