Gra City Builder SteamWorld Build zapowiedziana na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC

wydawca Gry z piorunami i deweloper stacja Ogłoszono grę w budowanie miasta SteamWorldBuild do PlayStation 5I Seria XboxI PlayStation 4I Xbox OneI PrzełącznikI komputer (parowy). Zostanie uruchomiony w 2023 roku. Demo jest już dostępne na PC.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Thunderful Games:

O

Zostań inżynierem SteamWorld Miasto górnicze! Rozwalaj domy i buduj domy dla mieszkańców swoich robotów parowych, karm ich i zapewnij rozrywkę.

Opuszczona kopalnia znajduje się pod twoim miastem i podobno jest pełna starożytnej technologii, która jest kluczem do ucieczki przed nadchodzącą zagładą. Wykorzystaj zasoby naturalne znalezione nad ziemią i obfite rudy zakopane w kopalni, aby rozbudować swoje miasto. Zachęć nowych mieszkańców, aby przyłączyli się do zadania głębszego kopania, odkrywania niewypowiedzianych bogactw i ostatecznie pomogli im podnieść je z planety!

Zarządza

Gdy miasto rozrasta się we wszystkich kierunkach, do osady docierają nowe rodzaje Bucharian – a ich potrzeby stają się coraz bardziej złożone. Aby wszyscy byli zadowoleni, musisz upewnić się, że wszyscy ciężko pracują.

Kupuj przedmioty, aby zwiększyć wydajność budynków. Utrzymuj przepływ towarów w górę iw dół kopalni, przyspieszając górników za pomocą zachęcających wstrząsów elektrycznych. Lub po prostu wymień się na lokalnej stacji kolejowej i w ten sposób zdobądź to, czego potrzebujesz. To zależy od Ciebie!

Kopalnia i eksploracja

Gdy będziesz kopać coraz głębiej w kopalni w poszukiwaniu bogactwa, w końcu coś znów zacznie cię gonić. Broń swoich robotników przed przerażającymi stworzeniami i nie dopuszczaj do zawalenia się ścian podczas eksploracji głębszych poziomów kopalni.

Kluczowe cechy

  • Zbuduj własne, wyjątkowe miasto.
  • Eksploruj i rozwijaj ekscytującą kopalnię.
  • Zarządzaj i optymalizuj coraz bardziej złożone łańcuchy zasobów.
  • Radź sobie z niebezpieczeństwami, które napotkasz.
  • SteamWorld istnienie.
  • Łatwo jest podnieść i grać za pomocą tradycyjnej klawiatury i myszy lub kontrolera.
  • Handluj zasobami na lokalnej stacji kolejowej i witaj specjalnych gości, którzy ci pomogą.
  • Poznaj pięć różnych SteamWorld Inspirujące mapy pełne tajemnic.
  • Trzy zrównoważone poziomy trudności, aby dać wszystkim graczom wyzwanie.

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii.

READ  Google nakłada więcej ograniczeń na funkcję przeglądu sztucznej inteligencji po tym, jak poprosił ludzi o nałożenie kleju na pizzę

Zwiastun reklamowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *