Gracz Boston Red Sox, Nathan Evaldi, jest trzecim kręglarzem w historii, który pozwolił pięciu właścicielom gadów w jednej rundzie

Początek Boston Red Sox Nathan Evaldi Został trzecim melonikiem w historii ligi, który pozwolił we wtorek wieczorem na pięć rund u siebie w jednej rundzie.

W swoim starcie na Fenway Park przeciwko Houston Astros Evaldi wytrzymał tylko półtorej rundy, pozwalając na osiem trafień i sześć podjazdów, nie osiągając niczego. W drugiej połowie, po przepracowaniu trójki, a trzech na dole, Eovaldi pozwolił właścicielom łazienki Yuli GourielI Michael BrantleyI Jeremy PenaI Kyle Tucker I Jordania Alvarez Houston poprowadził 9-1 do buczenia fanów Bostonu.

Zbawiciel Tyler duński Został wezwany przez menedżera Alexa Corę do zakończenia inningu. To była pierwsza pięcioosobowa gra Astros w historii zespołu, zgodnie ze statystykami ESPN i badaniami informacyjnymi, i po raz pierwszy Boston pozwolił pięciu graczom w tej samej ramce.

Eovaldi, startujący w dniu otwarcia w Bostonie w tym sezonie, miał w zeszłym roku solidną kampanię, gdy Red Sox awansował do MLS Championship Series. Weteran zezwolił na 15 na 32 startujących w zeszłym sezonie, ale jak dotąd w tym sezonie dopuścił 14, najwięcej w głównych kategoriach.

Eovaldi jest jednym z wielu weteranów Red Sox, którzy wcześnie walczą. Boston, który w poniedziałek pokonał Astros 6:3 w otwierającym serię, rozpoczął we wtorek o 14-21, pół meczu poniżej dolnej linii w American Eastern League.

Pozostali dwaj meloniki na mecz Evaldiego to Chase Anderson w 2020 roku i Michael Blazek w 2017 roku.

READ  Tyler O'Neal wraca do gry, gdy Cardinals przegrywają z Cubs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *