Gracze Gran Turismo 7 otrzymują 1 milion darmowych kredytów po ciężkiej aktualizacji

Gran Turismo 7 Deweloperem jest Polyphony Digital Przepraszamy za ostatnie zmiany w ekonomii gry Obiecuje obiecujące ulepszenia, a także milion darmowych kredytów. Te zmiany pojawiły się po tym, jak gra zobaczyła Ogromna awaria w zeszłym tygodniuktóry był wynikiem aktualizacji, która wprowadziła również zmiany w sposobie, w jaki gracze zdobywają kredyty za faktyczne granie w grę, a nie mikrotransakcje.

w Opublikowano na blogu PlayStationPrezes Polyphony, Kazunori Yamauchi, przeprosił za „frustrację i zamieszanie, jakie wywołały w zeszłym tygodniu aktualizacje patchów, które spowodowały nie tylko awarie serwerów, ale także modyfikacje gospodarki w grze, które zostały wprowadzone bez jasnego wyjaśnienia naszej społeczności”. W ramach „gestu dobrej woli” firma obiecuje dać graczom „niezapłacony pakiet kredytów w wysokości miliona”.

W poście stwierdzono, że użytkownicy powinni zobaczyć kredyty na swoim koncie „wkrótce” i że zostaną one przekazane tylko osobom, które są właścicielami gry, zanim post zostanie opublikowany. Kredyty nie zostaną jednak automatycznie dodane do Twojego salda; Aby go zdobyć, przejdź do Garaż > Prezenty i zrealizuj milion kart kredytowych. Masz na to trochę czasu – Polyphony mówi: „Zaloguj się do gry przed 25 kwietnia, aby odebrać kredyty”.

W poście wyjaśniono, że zmiany w gospodarce w grze zostały wprowadzone w celu „zaoferowania dokładniejszych nagród w oparciu o inwestycję czasu i ukończenia”, o czym Yamauchi wspomniał wcześniej, mówiąc o zaciemnieniu. W tym czasie powiedział, że nie jest w stanie szczegółowo wyjaśnić żadnych nadchodzących zmian, ale piątkowy post wydaje się być tym wyjaśnieniem.

Post opisuje łatkę, która pojawi się na początku kwietnia, której celem jest „odtworzenie systemu nagród z większym balansem w całej grze, z korzyścią dla wszystkich graczy”. Po aktualizacji gracze powinni pamiętać:

 • Prawie podwajają nagrody za „Wydarzenia ostatniej połowy globalnej areny”
 • „Wysokie nagrody” za zdobycie całego złota i brązu w doświadczeniu Areny
 • Zwiększone nagrody za wyścigi online
 • Osiem jednogodzinnych wyścigów wytrzymałościowych w misjach, które będą miały „wyższe ustawienia nagród
 • Górny limit liczby niespłaconych kredytów, jakie mogą mieć użytkownicy, do 100 milionów z 20 milionów
 • Jednocześnie sprzedaje się więcej używanych i legendarnych samochodów
READ  Mówi się, że Apple planuje 15-calowego MacBooka Air

W poście stwierdza się również, że zostanie on wprowadzony w „bliskim terminie” – chociaż nie określa daty tych zmian ani więcej szczegółów. Te zmiany to:

 • Zwiększ wartość płatności za nagrody o ograniczonym czasie trwania
 • Więcej dodatków do wydarzeń World Arena
 • Do misji dodano wyścigi wytrzymałościowe, w tym wyścigi 24-godzinne
 • Dodawane są próby czasowe online, z nagrodami przyznawanymi „zgodnie z różnicą graczy z najwyżej ocenionym czasem”
 • Gracze będą mogli sprzedawać swoje samochody (Pamiętaj, że Twoje dni są policzone, 1965 Mini Cooper)

z wyglądu Gran Turismo A PS5 subreddits, użytkownicy generalnie wydają się zadowoleni ze zmian, zwłaszcza z faktu, że możesz sprzedawać swoje samochody (chociaż są pewne pytania dotyczące tego, czy będziesz w stanie sprzedawać auta obdarowane i czy dostaniesz za nie ceny GameStop). Jednym dużym problemem, który nie został rozwiązany, jest zależność gry od połączenia z Internetem. Konserwacja serwera w zeszłym tygodniu Wyłącz grę na dłużej niż jeden dzieńkażdy bardzo limitowany Jak możesz to zagrać.

Biorąc pod uwagę, że ostatni piątek odnosi się do GT7 Jako „usługa na żywo” nie wydaje się, abyśmy wstrzymywali oddech na jakiekolwiek zmiany, które sprawiłyby, że gra byłaby bardziej skoncentrowana na trybie offline. Jednak aktualizacje, o których wiemy, że otrzymamy, są ekscytujące, zarówno pod względem uprzyjemniania gry, jak i dodawania do niej nowych (choć stresujących) doświadczeń.

Aktualizacja 28 marca, godz. 12:12 czasu wschodniego: Dodatkowe instrukcje wymiany 1 miliona darmowych kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *