Gracze Helldivers 2, którzy odmawiają wylogowania się, aby zachować swoje miejsce na serwerach, „rujnują je innym”

Helldivers 2 miało za sobą wspaniały weekend, podczas którego kilkakrotnie pobił rekord jednoczesnej liczby graczy, a nawet przekroczył szczyt GTA 5 na Steamie, ale był to także frustrujący weekend dla wielu, którzy mieli problemy z zalogowaniem się i grą na serwerach przy pełnej wydajności.

Teraz, Społeczność Helldivers 2 wzywa twórcę Arrowhead do dodania do gry funkcji automatycznego wyrzucania na zewnątrz (AFK) Po tym, jak gracze przyznali się, że zostawiali go włączonego przez cały dzień i przynajmniej w teorii uniemożliwiali innym wejście.

Gracze Helldivers 2 na Discordzie gry twierdzą, że nie wylogowują się celowo, aby mieć pewność, że będą mogli grać, kiedy tylko zechcą. Jeden z użytkowników powiedział, że przed pójściem do pracy zalogował się do Helldivers 2, aby mieć pewność, że będzie mógł grać po powrocie do domu. Inny powiedział, że nie wylogowywał się przez trzy dni.

Można śmiało powiedzieć, że niektórzy gracze Helldivers 2, którzy mieli trudności z zagraniem w tę grę, zareagowali ze złością na te raporty, sugerując, że duża liczba osób jest bezczynna, ale zajmuje miejsce na serwerze. „Należy to wdrożyć tak szybko, jak to możliwe, ponieważ wielu graczy nie wylogowuje się celowo”. powiedział jeden z użytkowników X/Twittera. „Psują to innym i pogarszają problem. Nie chcą się wylogowywać, ponieważ nie chcą, aby zajęto im miejsce na serwerze, a następnie musieli ponownie czekać w kolejce”.

Użytkownik X/Twittera zwrócił na tę kwestię uwagę prezesa Arrowhead Johana Pilestedta, Kto odpowiedział? Sugerowanie, że zespół programistów pracuje nad poprawką. „Zgadza się, wspomniałem już o tym zespołowi” – ​​powiedział Billstedt.

chwila, Billstedt ujawnił Że wszystko, co przekroczy „limit” 500 000 równoczesnych graczy, „powoduje awarię systemu”. Arrowhead pracuje nad rozwiązaniem znaczących problemów z serwerem Helldivers 2, w miarę jak poczta pantoflowa zwiększa zainteresowanie tym problemem.

READ  Nintendo przygotowuje się do zamknięcia 3DS i Wii U eShop z planową konserwacją

W naszym recenzja Helldefers 2, „Walka jest świetna, misje pozostają świeże i interesujące, a sprytny system postępów nie przytłacza” – powiedzieliśmy.

W oczekiwaniu na rozwiązanie problemów ze stabilnością serwera zachęcamy do sprawdzenia tego Nasza wiki o Helldivers 2 jest obszerna i stale się rozwija.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *