Gracze w terminie do 2022 roku mogą zostać podpisany

Termin transakcji upływa około 100 godzin, co oznacza cztery dni nieustannego szumu, plotek i – miejmy nadzieję – umów.

Oto spojrzenie na 12 graczy z dużą szansą na handel we wtorek o 18:00 ET, zaczynając od najbardziej prawdopodobnych kandydatów.

1) Wilson Contrerasmłode c
Wprowadzenie nowego łapacza może być trudne dla konkurenta, ponieważ nauczenie się nowego personelu do rzucania może zająć trochę czasu. Ale Contreras jest najlepszym nietoperzem na rynku, więc zespoły mogą go kupić jako wyznaczonego miotacza i dorywczego obrony. Tak czy inaczej, zbliżający się wolny agent wygląda jak zamek do przemieszczenia.

Możliwe miejsca lądowania: Astros, Mets, Promienie

2) Luis CastilloCzerwoni RHP (rozrusznik)
Cincinnati grał taniec handlowy Castillo przez ostatni rok lub dwa, ale większość wierzy, że The Reds w końcu przeniosą asa przed upływem tego terminu wymiany. Castillo ma sezon All-Star, kontroluje klub do 2023 roku i będzie miał wpływ na dwa wyścigi proporczyków i postsezon. Jest najlepszym dostępnym starterem i powinien przywieźć drużynę z powrotem do The Reds.

Możliwe miejsca lądowania: Spryciarze, Blue Jays, Yankees

3) David RobertsonCubs RHP (relief)
Środki odciążające o wysokiej dźwigni są w tym roku zawsze popularnymi celami handlowymi, ale kiedy stają się stosunkowo niedrogie, stają się jeszcze bardziej pożądane. Robertson jest winien w tym sezonie nieco ponad 1,15 miliona dolarów (plus premia za zadanie w wysokości 100 000 dolarów i kolejne 525 000 dolarów w postaci potencjalnych premii za wyniki, z których część może otrzymać klub kupujący), ale biorąc pod uwagę jego odrodzenie w tym sezonie – posiada ERA 1,83 w tym sezonie. 35 występów – i jego Dzięki bogatemu doświadczeniu poza sezonem, 37-latek byłby ogromnym dodatkiem do byka rywala.

READ  Opóźniono proces doradcy Trumpa Walta Nauty w sprawie zarzutów dotyczących dokumentów niejawnych

Możliwe miejsca lądowania: Mets, promienie, jankesi

4) Josh BellObywatele 1B
Juan Soto nie jest jedynym graczem Nationals, który tego lata zwrócił na siebie uwagę na rynku handlowym. Dostępnych w tym miesiącu nietoperzy mocy jest stosunkowo niewiele, ale Bell – nadchodzący wolny agent z 13 osobami korzystającymi z domu i OPS .877 – może pomóc dodać trochę popu do pretendenta w pierwszej bazie lub DH. Pod koniec sezonu jest mu winien około 3,3 miliona dolarów.

Możliwe miejsca lądowania: Astros, Browary, Mets

5) Frankie MontasLekkoatletyczny RHP (rozrusznik)
Problem z barkiem Montasa na początku tego miesiąca spowodował, że opuścił parę startów, ale wrócił po przerwie All-Star i rzucił dwa rzuty, pozwalając na trzy przejazdy w ciągu ośmiu inningów. We wczesnych rundach swojego ostatniego startu Montas siedział około 95-96 mil na godzinę i chociaż jego prędkość spadła w czwartym i piątym miejscu, przez cały czas wyglądał jak on. Wszelkie obawy dotyczące jego ramienia mogą ograniczyć powrót, ale po kolejnym roku kontroli nad klubem Oakland prawdopodobnie poczeka z przeniesieniem go poza sezonem, jeśli oferty będą lżejsze niż oczekiwano. Mimo to, na tym cienkim rynku sprzedaży, Montas jest bliski handlu.

Możliwe miejsca lądowania: Kardynałowie, White Sox, Yankees

6) Brandon DruryCzerwoni INF
29-latek zbliża się do wolnego agenta, który ma rok kariery, już ustanawiając rekord życiowy z 19 home runami. Zdolność Drury’ego do grania na wielu pozycjach sprawia, że ​​jest atrakcyjnym dodatkiem dla rywali, podobnie jak jego tania cena (do końca sezonu ma zapłacić około 300 000 dolarów).

Możliwe miejsca lądowania: Odważni, Dodgersi, White Sox

7) Noe SyndergaardAnioły RHP (rozrusznik)
Spadek prędkości Syndergaarda w tym sezonie – jego szybka piłka osiąga średnią prędkość 94 mil na godzinę, co jest wyraźną różnicą w porównaniu z podgrzewaczem 98 mil na godzinę przed operacją Tommy’ego Johna – spowodował niepokój innych klubów, ale 29-latek poprawił się do 3,83 ERA. 80 rund w 2022 roku. Syndergaard prawdopodobnie nie zostanie przejęty jako ramię o najwyższej rotacji, ale zespoły szukające głębokości rotacji mogą być skłonne zaryzykować prawicę, która tej zimy jest wolnym agentem. Jeśli są gotowi zapłacić 7 milionów dolarów, które są mu należne w trakcie sezonu, Anioły mogą uzyskać lepszą ofertę.

READ  Oceny z 9. tygodnia NFL: Tom Brady's w późnej fazie gry vs. Pomimo Baranów, Buccaneers dostają „D+”; Rosnące Seahawki otrzymują „A”

Możliwe miejsca lądowania: Blue Jays, Phillies, Twins

8) Jose QuintanaPiraci LHP (rozrusznik)
Pięć lat temu Quintana była jedną z najbardziej znanych marek na rynku handlowym, ostatecznie została sprzedana z White Sox do Cubs w umowie, która wylądowała na południowej stronie Dylanna Seaza i Eloya Jimeneza. Od tego czasu Quintana miał ciężki okres, ale leworęczny cieszy się sezonem odbicia z Piratami, co daje Pittsburghowi solidny żeton handlowy w terminie. Mając na kontrakcie tylko około 650 000 dolarów, Quintana byłby bardzo poszukiwanym wynajmem.

Możliwe miejsca lądowania: Piwowarze, strażnicy, marynarze

9) David PeraltaT-backi LF
Wartość Peralty jest prosta: bardzo dobrze uderza w praworęczny miotacz. Jego .830 OPS przeciwko praworęcznym w tym sezonie czyni go legalnym kandydatem do plutonu lewego pola / DH, a niektórzy rywale w lidze zmagali się w tym sezonie z praworęcznymi. 34-latek jest w ostatnim roku swojego trzyletniego przedłużenia o 22 miliony dolarów, więc do końca sezonu jest winien mniej niż 3 miliony dolarów.

Możliwe miejsca lądowania: Padres, promienie, białe sox

10) Daniel BartRockies RHP (Relifer)
Podobnie jak Robertson, Bart cieszy się dużym rokiem ze stosunkowo przystępną pensją (4,4 miliona dolarów) w grupie rówieśniczej 37-latków. W przeciwieństwie do Robertsona, który jest na pierwszym roku z Cubs, Bart jest z The Rockies od powrotu do głównych firm w 2020 roku, więc obaj mogą spróbować kontynuować swoją relację z nowym rozszerzeniem. Jeśli nie dojdzie do porozumienia, Bard będzie popularnym celem handlowym, ponieważ kilka zespołów już wyraziło zainteresowanie praworęcznymi.

Możliwe miejsca lądowania: Kardynałowie, Dodgersi, Yankees

11) Ian HoppMłode LF
W przeciwieństwie do Contrerasa i Robertsona, Happ jest kandydatem do handlu Cubs podpisanym po 2022 r., więc Chicago może poczekać na pozyskanie go poza sezonem. Ale Happ – który w swojej karierze grał wszystkie trzy miejsca z pola i potrafi zagrać trzy pozycje w polu w mgnieniu oka – kończy swój pierwszy występ w All-Star, więc Cubs mogą spróbować wykorzystać jego solidny sezon, aby wykonać ruch. Napastnik na Marsa.

READ  Novak Djokovic: Sędzia nakazuje zwolnienie gwiazdy tenisa z australijskiego aresztu imigracyjnego

Możliwe miejsca lądowania: Dodgers, Padres, Phillies

12) Juan SotoObywatele RF
Nie sądziłeś, że będziemy mieli tę listę bez Soto, prawda? The Poczucie w branży Im bliżej terminu, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że Soto zostanie przesunięte do wtorku. The Nationals słusznie proszą o największą kolekcję młodych talentów, jaką kiedykolwiek widziano w grze, i czekając na sezon poza sezonem, aby nieco obniżyć wartość Soto – może wpłynąć na trzy wyścigi proporczyków i postsezon, jeśli zostanie rozdany w tym tygodniu, ale tylko dwa, jeśli zostanie sprzedany tej zimy — Soto poza sezonem Zwroty będą jeszcze bardziej astronomiczne.

Możliwe miejsca lądowania: Kardynałowie, Dodgersi, Padres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *