Grey's Anatomy został przedłużony na 21 sezon w ABC

anatomia Greya Klub nadal stanowi klasę samą w sobie, gdyż został przedłużony na 21. sezon. Pick-up, który pojawi się w trzech odcinkach anatomia GreyaPrzełomowy 20. sezon stacji ABC ustanawia nowy rekord najdłużej emitowanego serialu medycznego w godzinach największej oglądalności, którego akcja początkowo rozgrywa się w 2019 r., i najdłużej emitowanego serialu na podstawie scenariusza stacji ABC. Słyszałem, że sezon 21 będzie miał 18 odcinków, w porównaniu do 10-odcinkowego sezonu 20, w którym doszło do strajku.

Wczesne wznowienie stanowi świadectwo zdolności serialu do wymyślenia siebie na nowo i utrzymania aktualności nawet wtedy, gdy jego bohaterka, Ellen Pompeo, nie jest już na ekranie w pełnym wymiarze godzin, ponieważ w zeszłym sezonie pojawiła się nowa grupa stażystów. Pompeo nadal występuje, oprócz tego, że jest producentem wykonawczym i zapewnia komentarz audio otwierający i zamykający każdy odcinek.

Przechwytywanie to także wotum zaufania dla anatomia Greya weteranka Meg Marinis, która przejmuje stery jako nowa showrunnerka serialu stworzonego przez Shondę Rhimes na 20. sezon.

„Lojalność i miłość anatomia Greya „Fani przeprowadzili nas przez historyczny 21. sezon i nie mógłbym być bardziej wdzięczny” – powiedział Rhimes. „Opowiadanie historii Meg Marinis to dar, który sprawia, że ​​serial jest żywy, wciągający i żywotny, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przygotowała na następny sezon”.

Jak w przypadku każdego długotrwałego serialu, następnym krokiem po przedłużeniu jest zapewnienie nowych kontraktów doświadczonym członkom obsady. Słyszę kontrakty na prawie tak długo anatomia Greya Aktorzy przybywają w tym sezonie. W skład grupy wchodzi dwóch pozostałych pierwotnych członków, Chandra Wilson (Billy), która jest także współproducentem wykonawczym, James Pickens Jr. (Richard), a także Kevin McKidd (Owen), Kim Raver (Teddy) i Camilla Luddington . (Joe) i Caterina Scorsone (Amelia).

READ  Will Smith przeprasza Chrisa Rocka za klapsa, a Akademia waży w akcji

Dwadzieścia sezonów, Chirurdzy, Wyprodukowany przez Shondaland i ABC Signature, część Disney Television Studios, jest to serial numer 1, jaki kiedykolwiek wyemitowano w roku, w którym napisano najwięcej scenariuszy społecznych. Dramat medyczny powraca do streamingu, regularnie plasując się w pierwszej piątce cotygodniowych rankingów Nielsena.

„Myślę, że serial jest tak samo silny twórczo jak nigdy dotąd” – powiedział w lutym Craig Erwich, prezes Disney Television Group. „Nie tylko żyć [episodes] Oglądasz to dzisiaj, ale napędza to rozwój naszej platformy przesyłania strumieniowego.

Podkreślać anatomia GreyaBiorąc pod uwagę znaczenie serialu dla marki Disney, biblioteka seriali była głównym tematem niedawnego wprowadzenia przez firmę usługi w postaci jednej aplikacji, a Hulu jest jedynym operatorem oferującym pełną wersję dramatu medycznego, w tym ekskluzywną wersję następnego dnia. dostępność dla każdego. Odcinki z bieżącego 20. sezonu oraz poprzednich 19 sezonów zostały udostępnione Netflixowi.

„Nadal mamy historie do opowiedzenia” – Marinis powiedziała Deadline w zeszłym miesiącu, gdy zapytano go, czy tak jest. Szary Sezon może przekroczyć 20. „Otrzymujemy ogromne wsparcie od studia, sieci i Shondaland. Więc zamierzam to kontynuować, dopóki nie poproszą mnie, żebym odłożył pióro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *