Gwiazda „Gen V” Sans Pertomo ginie w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat

Andre Anderson, znany z roli Ambrose'a Spellmana w serialu Netflix „The Chilling Adventures of Sabrina” Sans Pertomo i „Gen V” Amazon Prime, zginął w sobotę w wypadku motocyklowym. Ma 27 lat.

„Z ciężkim sercem przekazujemy wiadomość o przedwczesnej śmierci Sans Pertomo w wyniku wypadku motocyklowego” – powiedział przedstawiciel. – stwierdziła różnorodność.

Sans Pertomo, najbardziej znany z roli Ambrose'a Spellmana w serialu Netflix „The Chilling Adventures of Sabrina”, zginął w sobotę w wypadku motocyklowym. Stuarta C. Obrazy Wilsona/Getty’ego

„Urzędnicy poinformowali, że w zdarzeniu nie brały udziału żadne inne osoby. Wszyscy, którzy go znali, odczuwali jego pasję do sztuki i nienasycony apetyt na życie, a jego ciepło nadal będzie otaczać tych, których kochał najbardziej” – czytamy dalej w oświadczeniu. „Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny, która opłakuje stratę ukochanego syna i brata”.

Na razie nie wiadomo, gdzie doszło do wypadku.

„The Post” zwrócił się do policji Los Angeles z prośbą o komentarz.

Perdomo, urodzony w Los Angeles, ale wychowany w Southampton w Anglii, zyskał sławę dzięki występom w „The Chilling Adventures of Sabrina” w latach 2018–2020.

Aktor zagrał także w filmie telewizyjnym Guilt by My Debt z 2018 roku, za który otrzymał nominację do nagrody BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Krótko po występie w „Sabrinie” Perdomo dołączył do obsady „Gen V”, będącego spin-offem serialu „The Boys” Amazon Prime.

Po występie w spinoffie serialu „Sabrina” w latach 2018–2020 Perdomo dołączył do obsady serialu „Gen V” Amazon Prime. Brooke Palmer/Prime Video

Według Variety drugi sezon serialu został zawieszony na czas nieokreślony po jego nagłej śmierci.

Odkąd rozeszła się wieść o jego śmierci, kilku współpracowników Perdomo w mediach społecznościowych wyraziło swój smutek z powodu śmierci aktora.

„To boli. Bardzo. Cóż za młody utalentowany aktor i wspaniały przyjaciel – odszedł zbyt wcześnie. „Generał V.” Praca z nim przy filmie była przyjemnością. Szansa na RIP” Patryk Schwarzenegger, Zagrał także w „Gen V”. Napisał w X (dawniej Twitter).

Krótko po występie w „Sabrinie” Perdomo dołączył do obsady „Gen V”, będącego spin-offem serialu „The Boys” Amazon Prime.

Producenci „Gen V” mówią: „Nie możemy się tym przejmować” Udostępniono na X. „Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, miał ekscytującą siłę natury, niezwykle utalentowany aktor, a przede wszystkim bardzo miłą, piękną osobę”.

READ  Haiti: Reszta uprowadzonych misjonarzy została uwolniona przez tłum, mówi Minister Sprawiedliwości

„Nawet nie ma sensu pisać o nim w czasie przeszłym” – kontynuowali. „Bardzo nam przykro z powodu rodziny Chance’a. Jesteśmy zasmuceni stratą naszego przyjaciela i kolegi. Proszę, uściskajcie dziś wieczorem swoich bliskich”.

W tym samym oświadczeniu Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television przesłały kondolencje rodzinie Bertomo.

Odkąd rozeszła się wieść o jego śmierci, kilku współpracowników Perdomo w mediach społecznościowych wyraziło swój smutek z powodu śmierci aktora. Emma McIntyre/Getty Images dla Netflix

„Cała rodzina „Gen V” jest zdruzgotana nagłą śmiercią Sans Perdomo” – napisano w studiu. „Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television przekazują nasze szczere myśli i wsparcie rodzinie Chance’a oraz wszystkim, którzy go kochali w tym trudnym czasie”.

Kilku członków obsady „The Boys”, w tym Jack Quaid, Erin Moriarty i Karen Fukuhara, przesłało dalej oświadczenie w swoich historiach na Instagramie.

Ted Sarandos, współzałożyciel Netflix, również podzielił się tą informacją Poruszający hołd na Instagramie do Perdoma.

„Szansa utracona zbyt wcześnie dla utalentowanego młodego aktora. Wspaniale się z nim pracowało przy The Chilling Adventures of Sabrina. Wszyscy w Netfliksie przesyłają miłość i siłę całej rodzinie Chance’a i jego dużej rodzinie przyjaciół” – napisał w serwisie społecznościowym witryna medialna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *