Gwiazda Jimmy Penn został wyrzucony ze swojego zespołu za sprawdzanie krzyżowe, gdy Golden Knights wygrali trzeci mecz

On gra

Dallas Stars mieli szansę wrócić do finału Konferencji Zachodniej, gdy we wtorkowy wieczór gościli Vegas Golden Knights w Game 3.

Zamiast tego zmiażdżyli się w wygranym 4: 0 meczu z Golden Knights, prowadzonym przez ich kapitana Jimmy’ego Beana, który został wyrzucony z boiska za niezdyscyplinowany rzut karny w mniej niż dwie minuty po rozpoczęciu gry. Pod koniec meczu Stars wycofali pierwszego bramkarza, stracili napastnika z powodu kontuzji, odsunęli się na długi odcinek z kolejną niezdyscyplinowaną grą, a druga połowa zakończyła się wcześnie, gdy fani rzucali przedmiotami na lód.

Golden Knights prowadzą 3:0 w serii i mogą zapewnić sobie drugi występ w finale Pucharu Stanleya, wygrywając w Dallas w czwartkowy wieczór.

Jak gwiazdy Dallas zniszczyły się

Jonathan Marchesault z Vegas zdobył 71 sekund przy pierwszym strzale Golden Knights.

Wtedy Groszek pogorszył sytuację.

Wyjaśnienie zasad: Dlaczego główne kary są weryfikowane w NHL?

Finał wschodni: Panthers tracą kapitana, ale spychają Hurricanes na krawędź

Wyciągnął kapitana Złotych Rycerzy, Marka Stone’a. Następnie Ben pochylił się i zbadał przesuwający się kamień w okolicy twarzy/szyi o 1:53 pierwszego okresu. Sędziowie na lodzie zażądali dużej pięciominutowej kary, która została potwierdzona po przeglądzie, pozostawiając Stars bez 4. strzelca play-offów do końca meczu.

Bean strzelił 33 gole w sezonie regularnym i miał 11 punktów w 16 meczach play-off. Może spotkać go dodatkowa dyscyplina ze strony ligi.

„Popełnił błąd”, powiedział trener Stars, Peter DeBoer. „Nikt nie czuje tego gorzej niż on”. „Dzięki Bogu, Mark Stone jest w porządku. Będziemy żyć z konsekwencjami, jakiekolwiek by one nie były. Żyliśmy z nimi dziś wieczorem i będziemy z nimi żyć w przyszłości, jeśli będzie dalsza dyscyplina”.

READ  Marcus Smart, Giannis Antetokounmue, Rudy Gobert tytułami All-Defens Teams w NBA

Ivan Barbashev strzelił gola w pięciominutowej grze w przewadze, a William Carrier strzelił 17 sekund po wygaśnięciu kary, dając Vegas prowadzenie 3-0. Doprowadziło to do tego, że DeBoer wyciągnął bramkarza Jake’a Oettingera (trzy gole na pięć strzałów) po raz trzeci w tym sezonie.

Supergwiazda Evgeny Dadonov opuścił mecz z kontuzją dolnej części ciała po zderzeniu z kolegą z drużyny Robem Hintzem i nie wrócił. DeBoer nie otrzymał żadnej aktualizacji po meczu.

Max Dumy z Dallas zdobył 14-minutową karę pod koniec drugiej połowy w starciu z Nicholasem Hague. Kibice gwiazd rzucali przedmiotami na lód, co spowodowało, że sędziowie zakończyli kwartę wcześniej i przesunęli ostatnie 22 sekundy na początek trzeciej kwarty.

„Myślę, że wszyscy musimy zrobić lepiej, aby wydostać się z tej dziury” – powiedział DeBoer.

Co Złoci Rycerze zrobili dobrze?

Strzelili pierwszego gola dopiero po raz czwarty w play-offach i nie musieli tracić gola, ponieważ awansowali w lidze osiem razy.

„Osiągnęliśmy to, grając tak, jak chcemy grać, i to jest budujące” — powiedział trener Bruce Cassidy.

Barbashev, zdobywca ostatecznego terminu handlu i były zdobywca Pucharu Stanleya, miał gola i dwie asysty. To daje mu 13 punktów w 14 meczach w tym sezonie.

Carrier i Alex Pietrangelo strzelili swoje pierwsze gole po sezonie, a Adin Hill zdobył swoją pierwszą bramkę w meczu finałowym.

Ale Brett Howden, który strzelił gola w dogrywce w meczu 1, opuścił mecz 3 wcześniej z powodu kontuzji dolnej części ciała. Cassidy powiedział, że nie myślał, że mówi poważnie. „Postanowiliśmy nie naciskać” – powiedział Cassidy.