Gwiazda „Pewnego razu… w Hollywood” Rick Dalton umiera, mówi Quentin Tarantino – Deadline

Wygląda na to, że Quentin Tarantino zamknął książkę o Ricku Daltonie, aktorze granym przez Leonarda DiCaprio w Dawno, dawno temu… w Hollywood.

Tarantino ogłosił to za pośrednictwem Archiwa wideo Podcast, który prowadzi Pulp Fiction Autor Roger Avary. Seria tweetów ogłosiła śmierć i zauważyła, że ​​​​wtorkowy podcast będzie „pamiątkowym odcinkiem stworzonym przez Quentina, zawierającym niektóre z najlepszych ról Ricka”.

Podcast Archives of Video to miejsce, w którym Tarantino i Avary „powracają do klasycznych filmów na VHS i odkrywają nowe ulubione”. Nowe odcinki zwykle pojawiają się we wtorki, ale wydaje się, że harmonogram został przyspieszony, aby uwzględnić najświeższe informacje.

Tarantino wcześniej mapował życie Daltona. W 2021 roku powiedział podcasterowi Jeffa Goldsmitha On ma CV.

„Napisałem filmy z Rickiem Daltonem „książka”, powiedział. „Jest napisana tak, jakby Rick był prawdziwy. Wiesz, mają Filmy Charlesa Bronsona I Filmy z Anthonym QuinnemCóż, zrobiono to w ten sposób, ze streszczeniem i kilkoma krytycznymi cytatami z tamtych czasów, a książka dotyczy każdego z filmów Ricka, które nakręcił, aż do końca jego kariery w 1988 roku, jak sądzę, i każdy z jego programów telewizyjnych typu spin-off”.

W tym wywiadzie Tarantino mówił o filmie pt strażak W rolach głównych Dalton i kaskader Cliff Booth (Brad Pitt). Akcja tego filmu fantasy rozgrywa się dekadę po „Hollywood”.

„Ona była główną bohaterką wojny w Wietnamie, a on został policjantem” — powiedział Tarantino. A potem zaczyna widzieć tę całą bandę złych gliniarzy zabijających tych gości, a oni są całkowicie skorumpowani i w końcu zabijają jego partnera, granego przez bardzo młodego Sama Jacksona. A potem Rick bierze na cel tych złych gliniarzy i jest w strażaku mundur, a on ma miotacz ognia. Idź i spal ich wszystkich.

READ  Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po sześciu latach bycia razem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *