Gwiazda Philadelphia 76ers, James Harden, rozpromienił się na przyjęciu podczas swojego domowego debiutu – „Miłość, fani, czuje się jak w domu”

FILADELFIA – Po trzecim z rzędu występie Sterlinga w mundurze 76ers – ale pierwszym przed fanami w Wells Fargo Center – James Harden Filadelfia oświadczyła, że ​​będzie wyglądać jak w domu.

– To po prostu ekscytujące – powiedział Harden po zakończeniu z 26 punktami, dziewięcioma zbiórkami i dziewięcioma asystami w wygranym przez Philadelphia 123-108 z New York Knicks przed wrzaskliwym tłumem w środę wieczorem. „Miłość, fani, czuję się jak w domu. Po prostu kochaj i wspieraj, człowieku, od rozglądania się i słuchania:„ Kochamy cię, James ”.

„To po prostu sprawia, że ​​wychodzę i gram bardziej agresywnie, a ja po prostu chciałem zrobić wszystko, aby wygrać”.

Jak dotąd Harden w stroju 76er ma pod tym względem 3 do 3, a Filadelfia – wraz ze zwycięstwem Milwaukee w ostatniej sekundzie nad Miami w środowy wieczór – ma teraz dwa mecze za Heatem i prowadzi w klasyfikacji Konferencji Wschodniej.

Wszyscy tutaj skupiają się jednak na tym, że Harden w końcu wkracza na boisko w mundurze przed swoją nową publicznością po raz pierwszy od czasu przejęcia przez Filadelfię przeboju kinowego. Ben Simmons Handluj z Brooklyn Nets trzy tygodnie temu. Powolne narastanie kontuzji ścięgien podkolanowych Hardena, które nękały jego ostatnie dni na Brooklynie, spowodowało, że przegapił ostatni mecz drużyny u siebie, 15 lutego, i widział, jak rozegrał swój pierwszy mecz w ostatni piątek w Minneapolis przeciwko Timberwolves, zanim ponownie zagra w niedzielę w Madison Square Garden . przeciwko Knicksom.

Oba mecze, podobnie jak środowy rewanż z Nowym Jorkiem, zakończyły się zwycięstwami Filadelfii. I chociaż jest jeszcze bardzo wcześnie w tej ważnej próbie, a przed nimi wciąż są twardsi przeciwnicy, wszyscy uczestnicy są całkiem zadowoleni z wczesnych postępów.

– To znaczy, wszyscy się dogadujemy – powiedział. Joel EmbiidKtóry zakończył mecz z 27 punktami, 12 zbiórkami, czterema asystami, dwoma przechwytami i dwoma blokami w 34. minucie. „Masz w Jamesie kogoś, kto wnosi swoje doświadczenie, umiejętność kreowania gry, umiejętność zdobywania bramek i dodaje coś, jest fantastyczny i to, co mamy w drużynie. To wszystko pasuje”.

READ  New Orleans Saints, bezpieczeństwo Terrana Mathieu zgadza się na kontrakt

Pasuje, po części ze względu na ciągłe pojawianie się strażnika drugiego roku Teresa Maxiktóry posunął się o krok dalej po tym, jak zaimponował mu jako obrońca punktu startowego przez cały sezon, gdy Simmons był daleko od zespołu szukającego porozumienia.

25-punktowy występ Maxiego w środę był jego trzecim z rzędu z ponad 20 punktami, odkąd Harden wszedł do składu. W środę, 21 punktów Maxiego nadeszło po przerwie, kiedy powiedział, że Harden dał mu pobudkę.

„Cóż, James podszedł do mnie i zapytał, czy mam dzisiaj zagrać”, powiedziała Maxi z uśmiechem ich rozmowy w przerwie, a ja odpowiedziałem: „Tak”.

Posiadanie mężczyzn takich jak James, [Embiid]Tobiasz [Harris], mówiąc tylko, że muszę być agresywny… Nie mogę być tak pasywny. Muszę im pomóc i musimy im jak najbardziej pomóc zespołowi.

„Chcemy, żeby był agresywny” – powiedział później Harden. „Wiem, że to trudne, ponieważ Joel i ja mamy piłkę, ale kiedy ma okazję, musi być agresywny”.

W końcu jednak Filadelfia posuwa się tak daleko, jak może ich nowa supergwiazda Harden i Embiid.

Kiedy 76s zostały wprowadzone przed meczem, piosenka Eminema „Lose Yourself” rozbrzmiewała w głośnikach i skakała po wyjętej z pudełka arenie.

Piosenka o uchwyceniu chwili i nie pozbyciu się ani jednej szansy na wielkość, pasowała, gdy patrzyliśmy na 76ers jako całość. Harden został kupiony z myślą o mistrzostwach – zarówno dla Hardena, któremu brakuje tylko pierścionka w swoim pierwszym sondażu Hall of Fame w karierze, jak i dla 76ers, którzy nie zdobyli mistrzostw od prawie 40 lat i nie wygrali. Od 2001 roku jest w finałach NBA.

Począwszy od piątku, kiedy przybędą tutaj Cleveland Cavaliers, 76 graczy rozegra dziewięć z 10 kolejnych meczów przeciwko drużynom play-off, zanim wyruszy w pięciomeczową podróż, aby zakończyć miesiąc – znacznie trudniejszy odcinek niż pierwsze trzy rozegrane przez nich mecze. W epoce Hardena.

READ  Darnell, pielęgniarka Edmonton Oilers, zatrzymała się po uderzeniu głową Los Angeles Kings Philipa Danault

Na razie jednak 76ers odniosą zwycięstwa, kiedy będą mogli je zdobyć, ponieważ nadal starają się budować w kierunku tego, co, jak mają nadzieję, będzie długim playoffem tej wiosny.

„Każdy mecz będzie dla nas trudny” – powiedział Harden. „Jesteśmy nowi, stosunkowo nowi, wciąż uczymy się od siebie nawzajem. Każda gra będzie dla nas nauką i będziemy musieli znaleźć sposoby, aby uciec, ciągle być lepszym, wygraj lub przegraj. Oczywiście lepiej wygrać, aby się przekonać, ale będą to dla nas świetne testy i naprawdę nie możemy się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.