Gwiazda Philadelphia 76ers, James Harden, rozpromienił się na przyjęciu podczas swojego domowego debiutu – „Miłość, fani, czuje się jak w domu”

FILADELFIA – Po trzecim z rzędu występie Sterlinga w mundurze 76ers – ale pierwszym przed fanami w Wells Fargo Center – James Harden Filadelfia oświadczyła, że ​​będzie wyglądać jak w domu.

– To po prostu ekscytujące – powiedział Harden po zakończeniu z 26 punktami, dziewięcioma zbiórkami i dziewięcioma asystami w wygranym przez Philadelphia 123-108 z New York Knicks przed wrzaskliwym tłumem w środę wieczorem. „Miłość, fani, czuję się jak w domu. Po prostu kochaj i wspieraj, człowieku, od rozglądania się i słuchania:„ Kochamy cię, James ”.

„To po prostu sprawia, że ​​wychodzę i gram bardziej agresywnie, a ja po prostu chciałem zrobić wszystko, aby wygrać”.

Jak dotąd Harden w stroju 76er ma pod tym względem 3 do 3, a Filadelfia – wraz ze zwycięstwem Milwaukee w ostatniej sekundzie nad Miami w środowy wieczór – ma teraz dwa mecze za Heatem i prowadzi w klasyfikacji Konferencji Wschodniej.

Wszyscy tutaj skupiają się jednak na tym, że Harden w końcu wkracza na boisko w mundurze przed swoją nową publicznością po raz pierwszy od czasu przejęcia przez Filadelfię przeboju kinowego. Ben Simmons Handluj z Brooklyn Nets trzy tygodnie temu. Powolne narastanie kontuzji ścięgien podkolanowych Hardena, które nękały jego ostatnie dni na Brooklynie, spowodowało, że przegapił ostatni mecz drużyny u siebie, 15 lutego, i widział, jak rozegrał swój pierwszy mecz w ostatni piątek w Minneapolis przeciwko Timberwolves, zanim ponownie zagra w niedzielę w Madison Square Garden . przeciwko Knicksom.

Oba mecze, podobnie jak środowy rewanż z Nowym Jorkiem, zakończyły się zwycięstwami Filadelfii. I chociaż jest jeszcze bardzo wcześnie w tej ważnej próbie, a przed nimi wciąż są twardsi przeciwnicy, wszyscy uczestnicy są całkiem zadowoleni z wczesnych postępów.

– To znaczy, wszyscy się dogadujemy – powiedział. Joel EmbiidKtóry zakończył mecz z 27 punktami, 12 zbiórkami, czterema asystami, dwoma przechwytami i dwoma blokami w 34. minucie. „Masz w Jamesie kogoś, kto wnosi swoje doświadczenie, umiejętność kreowania gry, umiejętność zdobywania bramek i dodaje coś, jest fantastyczny i to, co mamy w drużynie. To wszystko pasuje”.

READ  „Nie jestem tutaj, aby zająć drugie miejsce” - Verstappen prosi Red Bulla o rozwiązanie problemów z niezawodnością nękających zespół w Jeddah

Pasuje, po części ze względu na ciągłe pojawianie się strażnika drugiego roku Teresa Maxiktóry posunął się o krok dalej po tym, jak zaimponował mu jako obrońca punktu startowego przez cały sezon, gdy Simmons był daleko od zespołu szukającego porozumienia.

25-punktowy występ Maxiego w środę był jego trzecim z rzędu z ponad 20 punktami, odkąd Harden wszedł do składu. W środę, 21 punktów Maxiego nadeszło po przerwie, kiedy powiedział, że Harden dał mu pobudkę.

„Cóż, James podszedł do mnie i zapytał, czy mam dzisiaj zagrać”, powiedziała Maxi z uśmiechem ich rozmowy w przerwie, a ja odpowiedziałem: „Tak”.

Posiadanie mężczyzn takich jak James, [Embiid]Tobiasz [Harris], mówiąc tylko, że muszę być agresywny… Nie mogę być tak pasywny. Muszę im pomóc i musimy im jak najbardziej pomóc zespołowi.

„Chcemy, żeby był agresywny” – powiedział później Harden. „Wiem, że to trudne, ponieważ Joel i ja mamy piłkę, ale kiedy ma okazję, musi być agresywny”.

W końcu jednak Filadelfia posuwa się tak daleko, jak może ich nowa supergwiazda Harden i Embiid.

Kiedy 76s zostały wprowadzone przed meczem, piosenka Eminema „Lose Yourself” rozbrzmiewała w głośnikach i skakała po wyjętej z pudełka arenie.

Piosenka o uchwyceniu chwili i nie pozbyciu się ani jednej szansy na wielkość, pasowała, gdy patrzyliśmy na 76ers jako całość. Harden został kupiony z myślą o mistrzostwach – zarówno dla Hardena, któremu brakuje tylko pierścionka w swoim pierwszym sondażu Hall of Fame w karierze, jak i dla 76ers, którzy nie zdobyli mistrzostw od prawie 40 lat i nie wygrali. Od 2001 roku jest w finałach NBA.

Począwszy od piątku, kiedy przybędą tutaj Cleveland Cavaliers, 76 graczy rozegra dziewięć z 10 kolejnych meczów przeciwko drużynom play-off, zanim wyruszy w pięciomeczową podróż, aby zakończyć miesiąc – znacznie trudniejszy odcinek niż pierwsze trzy rozegrane przez nich mecze. W epoce Hardena.

READ  Bears zajmują pierwsze miejsce w drafcie NFL 2023 po tym, jak Teksańczycy wycofali się z zamieszania w ostatniej chwili z Colts

Na razie jednak 76ers odniosą zwycięstwa, kiedy będą mogli je zdobyć, ponieważ nadal starają się budować w kierunku tego, co, jak mają nadzieję, będzie długim playoffem tej wiosny.

„Każdy mecz będzie dla nas trudny” – powiedział Harden. „Jesteśmy nowi, stosunkowo nowi, wciąż uczymy się od siebie nawzajem. Każda gra będzie dla nas nauką i będziemy musieli znaleźć sposoby, aby uciec, ciągle być lepszym, wygraj lub przegraj. Oczywiście lepiej wygrać, aby się przekonać, ale będą to dla nas świetne testy i naprawdę nie możemy się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *