Filmy emulujące Nintendo Steam Deck pobrane z YouTube

F-Zero GX (Dolphin) na Steam Deck (zdjęcie: Przez Twittera)

Valve właśnie wypuściło Steam Deck – nowy laptop do gier. Jest w stanie uruchomić wszystkie rodzaje gier (nowe i stare) oraz Emulatory mogą nawet działać Pozwól mu obsługiwać ogromną bibliotekę starych systemów i gier.

Emulacja Nintendo była przedmiotem przygotowań do wydania urządzenia, a teraz, gdy Steam Deck jest w rękach konsumentów, na YouTube pojawiają się wszelkiego rodzaju filmy z emulacją.

Niektóre filmy koncentrują się na symulacjach Yuzu (Switch) i Dolphin (GameCube i Wii) Stajesz się celem przeprowadzek. Chociaż w tej chwili nie jest do końca jasne, kto dokładnie celuje w te filmy, oczywistym przypuszczeniem jest tutaj Nintendo – i wielu w społeczności Steam Deck również w to wierzy.

W szczególności jeden film, który został usunięty, został przesłany przez Kanał YouTube The Phawx (Carrie Golomb na Twitterze). Twórca tego kanału, który ma ponad 55 tys. subskrybentów, przesłał na Steam Deck film instruktażowy, jak grać w Yuzu (open source emulator Nintendo Switch). Zakłada się również, że celem był jego drugi film o emulacji Dolphin na Steam Deck.

Switch Videos oferował szeroką gamę gier działających w systemie, takich jak Super Mario OdysejaA Świat Super Mario 3D nawet ramiona. Ten sam twórca udostępnił również zrzut ekranu Metroid Prime Działa również na urządzeniu.

ARMS na Nintendo Switch działa na Steam Deck
ARMS na Nintendo Switch działa na Steam Deck (Zdjęcie: Phawx przez Reddit)

Gdyby miało to coś wspólnego z Nintendo, nie byłoby to całkowicie zaskakujące po niedawnym usunięciu popularnego kanału muzycznego z grami wideo z tysiącami utworów Nintendo. To było później Potwierdzone przez oficjalne konto YouTube za pośrednictwem mediów społecznościowychpo zarzutach, że to nie była robić nintendo.

Nintendo nie wykazywało ostatnio zbytniej miłości do zachowywania swoich starych gier – i ogłosiło w zeszłym tygodniu, że tak będzie Drzwi Wii U i 3DS eShop zamknięte. To też jest zrobione Nagłówki gazet uwięzione na trzy lata.

Jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje tej najnowszej historii, poinformujemy Cię o tym.

READ  Ori Devs wyjaśnia, dlaczego (na razie) nie powstaje trzecia gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *