Gwyneth Paltrow krytykuje gatunek filmów o superbohaterach za brak oryginalności

Ghouinith Baltrow

Ochłodź się, oglądając filmy o superbohaterach

…tracąc swoją oryginalność

Ghouinith BaltrowWspominając czasy swojej świetności… mówi, że nie kręci się już filmów tak jak kiedyś – i krytykuje filmy o superbohaterach za nasycenie rynku, mimo że w wiele z nich była zaangażowana.

Gwiazda Marvela wystąpiła w czwartek w „Hot Ones”, gdy była gospodarzem Seana Evansa Zapytał ją o komentarz scenarzysty i reżysera „American Fiction”. Corda Jeffersona Nakręcony na Oscarach… w zasadzie błaga Hollywood, aby inwestowało w mniejsze, niezależne projekty, takie jak jego.Cóż, JB zdaje się się z tym zgadzać… mówiąc, że ma wrażenie, że studia przeznaczają obecnie więcej zasobów na tworzenie wysokobudżetowych filmów o superbohaterach – i sugeruje, że biznes cierpi z tego powodu.

Obejrzyjcie wideo… Gwyneth w pewnym sensie krytykuje gatunek superbohaterów za brak oryginalności, ale dodaje, że nie da się zaspokoić potrzeb tak dużej liczby osób, jak starają się studia, a jednocześnie zachować wyjątkowość i treść.

Oczywiście Paltrow wie co nieco o filmach o superbohaterach… pojawiła się jako Pepper Potts – ukochana Tony’ego Starka/Iron Mana w siedmiu filmach Marvela – więc była w panteonie superbohaterów i dlatego twierdzi, że to zaskakujące bardzo.

Jednak wszyscy wiedzą, że Paltrow zaczynała od niskobudżetowych projektów, takich jak „Se7en” i „Zakochany Szekspir” – za które zdobyła Oscara – i twierdzi, że sztuka osiąga wyższą formę, gdy w grę wchodzi mniej pieniędzy. …ponieważ prawdziwym artystom wolno podejmować ryzyko.

Robert Downey Jr. i Chris Nolan wybuchnęli śmiechem, słysząc żart Johna Mulaneya na temat Marvela. pic.twitter.com/fxeVAnGZP7

— Filmy historyczne (@historyinmemes) 21 marca 2024 r


Gwyneth jest jedną z wielu osób, które na każdym filmie o superbohaterach wyglądają na wyczerpane… Paweł Dano, Martin Scorsese, Jennifer Aniston, Francisa Forda Coppoli Inni wypowiadali się przeciwko temu typowi w ostatnich latach – m.in Johna Mulaneya Żartuję z tego na Oscarach.

Studia TMZ

Jednak większy niż wszystkie te gwiazdy… wygląda na to, że widzowie też są zmęczeni filmami o superbohaterach. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż kasową „Madame Web” i „The Marvels” w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Wiesz, że coś jest nie tak, kiedy tracisz jednego z członków rodziny, tak jak tutaj Gwyneth… Czas ponownie przemyśleć tę formułę!
READ  Twój horoskop na wtorek, 12 marca 2024 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *