Ceny Bitcoina (BTC) testują 66 000 dolarów, ponieważ inwestorzy oczekują większej zmienności, zanim się uspokoją

„Bitcoin pozostaje zmienny z 10% spadkiem zaobserwowanym w tym tygodniu, a najnowszy impuls wynika z wypływu z funduszy ETF GBTC Bitcoin w wysokości około 300 mm w… 20 marca.” Wywiad e-mailowy.

„Spadek pozostaje zgodny z oczekiwanym zakresem 10-20%, jak historycznie widzieliśmy, że miało to miejsce tuż przed wydarzeniem halvingu BTC. Oczekuje się większej zmienności w miarę spadku ceny BTC o połowę” – kontynuował.

chwila, CoinDesk 20 (CD20), miara najbardziej płynnych aktywów cyfrowych na świecie, spadła o 0,5%.

Indeks cyfryzacji (DTZ) CoinDesk, który mierzy wydajność protokołów digitalizacji, takich jak Ethereum Name Service (ENS), był najlepiej radzącym sobie indeksem w godzinach handlowych w Azji, co oznacza wzrost o 2,7%.

W notatce wysłanej w piątek rano czasu azjatyckiego spółka QCP Capital z siedzibą w Singapurze napisała, że ​​rynek konsoliduje się, a handel bitcoinami i eterem mieści się w „stosunkowo wąskim przedziale” oraz że po ostatnim weekendzie rynek „może odetchnąć w ten weekend”. Zmienność Federalnego Komitetu Otwartego Rynku.

Dom handlowy zauważył również, że fundusz Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) w dalszym ciągu odnotowuje gwałtowne odpływy środków, a z funduszu opuściło 358,8 mln dolarów. QCP spodziewa się czwartego z rzędu dnia odpływów netto funduszy notowanych na giełdzie BTC.

Odnośnie eteru (eter)QCP twierdzi, że rynek zaczyna wyceniać szanse na zatwierdzenie spotowego funduszu ETF w najbliższym czasie.

„W ciągu ostatnich dwóch tygodni rabat na ETH Grayscale wzrósł z -8% do -20%” – zauważył QCP.

Obstawiający Blockchain w Polymarket również uważają, że drugi kwartał będzie taki sam Kiedy nadejdzie eter Najwyższe wartości wszech czasów, ale duża część traderów uważa również, że w 2024 r. nie będzie żadnych historycznych szczytów.

READ  Akcje Berkshire rosną po opublikowaniu ogromnych zysków, gdy wartość grupy Buffetta zbliża się do 1 biliona dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *