Halo Infinite: 343 Industries mówi, że rozumiemy, że społeczeństwo jest po prostu niecierpliwe

Chociaż Halo Infinite zostało pozytywnie przyjęte przez wielu, brak nowej zawartości w trybie dla wielu graczy rozczarował niektórych fanów. 343 Industries wypowiedziało się na ten temat i stwierdziło, że „rozumie, że społeczeństwu po prostu zabrakło cierpliwości”.

343 Menedżer społeczności Brian Garrard przejął obowiązki reddit Aby porozmawiać z fanami Halo Infinite i poinformować ich, że zespół „z pewnością nie jest zadowolony z tego, że nie jest w stanie spełnić oczekiwań graczy i społeczności”. Jednak zapewnia również, że znaczące treści są w drodze, ale niestety wymaga to czasu.

„Jest naprawdę wiele wyzwań i ograniczeń” – powiedział Garrard. „Na pewno nie cieszymy się, że nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom gracza i społeczności, jest to trudna sytuacja, że ​​zespół zajmie trochę czasu. W tej chwili skupiamy się na S2 i będziemy mieli więcej do podziel się tym w nadchodzących tygodniach”.

„Jednocześnie dzieje się dużo planowania produkcji, kalkulacji kosztów, planowania, obsady personelu itp., co tak naprawdę nie sprzyja regularnym szczegółowym aktualizacjom. Rozumiemy, że społeczeństwo jest po prostu niecierpliwe i szczerze mówiąc, myślę, że jest to zrozumiałe, zmęczone słowami. Potrzebujemy tylko trochę czasu, aby zespół dopracował szczegóły, a wtedy z pewnością będziemy mogli podzielić się jak najwięcej”.

343 już ujawniło trochę tego, czego fani mogą się spodziewać po sezonie 2, zatytułowanym Samotne wilki, w tym nowe mapy, zbroje i postacie, które będą napędzać historię dla wielu graczy, która zostanie opowiedziana za pomocą „mieszanki fabularnych wydarzeń filmowych, karty bitewnej elementy i nie tylko.” „

Drugi sezon Halo Infinite rozpocznie się 3 maja 2022 r. i obejmie również tryb eliminacji dla wszystkich o nazwie Last Spartan Standing, nowy tryb o nazwie Land Grab oraz powrót Króla wzgórza.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *