Mianowany Justin Upton

MESA, ARIZONA – Los Angeles Angels decyzja o zatrudnieniu weterana Justin Upton Zlecenie soboty nie było komentarzem do Uptona, bo była to wiara w talent i predyspozycje młodych piłkarzy Joe Adele A Brandon Marzec.

Dyrektor generalny Angels, Berry Minassian, który rozmawiał z dziennikarzami przed Los Angeles” 5-4 strata młodychAdele (22 lata) i Marsh (24 lata) powiedzieli, że dzięki występom w meczach Cactus League awansowali do regularnego składu.

„To było bardziej o [them] I co zrobili tej wiosny”, powiedział Minassian. „Joe, myślę, że każdy, kto widział go grającego tej wiosny [would think he’s] Po obu stronach piłki było bardzo fajnie. I oczywiście Brandon też, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku dni, wymachiwał rakietą – lewą pałką. W obronie, sporty, które obaj wnoszą, i na gruncie, obie dają nam inną dynamikę, której nie mieliśmy w przeszłości. Dlatego uznaliśmy, że naprawdę dobrze pasują”.

Minassian przyznał jednak, że odbył „bardzo trudną” rozmowę z Uptonem, który po sezonie 2017 podpisał pięcioletni kontrakt z Aniołami i był popularnym weteranem w klubie.

„Im lepiej robisz jako klub, tym większą masz głębię jako klub” – powiedział Minassian. „To była naprawdę trudna decyzja, spędziliśmy dużo czasu, myśląc o tym i rozmawiając o tym. Po prostu poczuliśmy, że Joe i Brandon są gotowi do pracy. „

Anioły mają teraz siedem dni, aby albo wymienić 34-letniego obrońcę, albo postawić go na nieodwołalne ustępstwa. Uptonowi pozostało rok i 28 milionów dolarów na pięcioletnim kontrakcie, 106 milionów dolarów, a Los Angeles miałoby kłopoty o te pieniądze, gdyby żadna drużyna nie wymieniła się na jego korzyść ani nie zażądała rezygnacji.

Zapytany o możliwość wzięcia odpowiedzialności za resztę kontraktu Upton, Minassian powiedział: „Staramy się wygrywać mecze. Staramy się wystawić na boisku najlepszą drużynę, która wygra nam najwięcej meczów”.

Trener Los Angeles, Joe Maddon, powiedział, że Upton miał wspaniały obóz i był w najlepszej formie, w jakiej był przez ostatnie kilka lat, ale Adele i Marsh byli „dojrzali”.

– Masz facetów na horyzoncie – powiedział Madon. „To po prostu naturalny układ rzeczy. Tak to działa”.

Minassian powiedział, że decyzja o utrzymaniu Adele i Marsha na miejscu Uptona była „przyzwoita”. Adell i Marsh mogą grać na kilku pozycjach na boisku – Marsh poradzi sobie ze wszystkimi trzema – i obaj są uważani za lepszych obrońców niż Upton w tym momencie jego kariery. Ich wszechstronność zasadniczo daje aniołom królestwo czterech mężczyzn obok siebie Mike Pstrąg i 28 lat Taylor Ward.

Minassian odmówił podania podziału czasu gry pomiędzy trzech graczy rożnych. Madonn powiedział, że jego celem jest zwiększenie liczby Adella, Marsha i Warda z 450 uderzających do 500 uderzających.

– Na korcie trzyosobowym potrzeba czterech – powiedział Minassian. „Czujemy się dobrze z zewnętrzną obroną z tą grupą”.

Upton był 5 na 15 z trzema osobami korzystającymi z domu w meczach Cactus League, ale osiągnął 0,211 z 0,705 OPS w zeszłym sezonie i dwukrotnie znalazł się na liście przebojów z powodu problemów z przeszłością. Adele trafiła tej wiosny na .273 trzema osobami korzystającymi z homerów, Marsh trafiła na .303 z homerem i trzema skradzionymi bazami. Ward, który trafia .296, ma też .296.

W 15 głównych sezonach ligowych Upton zdobył 0,262 z 324 Homerami, 1000 RBI i 0,814 OPS, w tym 75 homerów i 0,764 OPS w 366 meczach z Aniołami.

„Mam nadzieję, że zda sobie sprawę, jeśli to właśnie zdecydował się zrobić” – powiedział Maddon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *