Halo Infinite już usuwa swój nowy tryb gry Last Spartan Standing

Co musisz wiedzieć

  • 343 Industries usuwa tryb Last Spartan Standing z Halo Infinite Matchmaking 23 sierpnia.
  • Tryb został zastąpiony przez debel drużynowy i debel rankingowy, parę list odtwarzania 2v2.
  • W grze Halo Infinite szacuje, że wyszukiwanie gier w Last Spartan Standing zajmie trzy razy więcej czasu niż w przypadku innych list odtwarzania, co wskazuje, że sytuacja nie była popularna. Może dlatego jest obrócony na zewnątrz.

Niedawno deweloper Halo Infinite z 343 Industries ogłosił w Post na blogu Ostatnia spartańska reputacja, tryb Battle Royale wydany wcześniej w sezonie 2, zostanie usunięty z opcji dobierania graczy 23 sierpnia, aby „utorować drogę” dla nowych list odtwarzania. Od 11:00 PT/1PM ET tego dnia gracze nie będą już mogli grać w Last Spartan Standing. Drabinki rankingowe 2v2 i playlisty tagów zostaną opublikowane trzy godziny później o 13:00 PT / 16:00 ET.

Last Spartan Standing to pierwszy tryb gry w Witaj nieskończony sezon 2Był on głównym tematem dwóch głównych wydarzeń i jest dostępny od początku sezonu 3 maja. Deweloperzy umożliwili nawet grę na wszystkich mapach Big Team Battle w grze w aktualizacji, co wielu graczy uznało za znak, że utknie. Jednak teraz wiemy, że tak nie jest.

Od czasu ogłoszenia fani zastanawiali się, dlaczego twórcy zdecydowali się zastąpić Last Spartan Standing trybami 2v2, zamiast udostępniać go wraz z nowymi dodatkami. Gdybyśmy mieli zgadywać, powiedzielibyśmy, że prawdopodobnie wynika to z małej liczby graczy. W momencie pisania tego raportu, nieskończona aura Szacuje, że będziesz musiał poczekać 15-30 sekund, aby znaleźć dopasowanie na większości jego playlist. Jeśli chcesz zagrać w Last Spartan Standing, musisz odczekać pełne półtorej minuty, zanim będziesz mógł wejść do gry. Oznacza to, że tryb nie jest tak popularny, jak inne programy Halo Infinite.

READ  Wreszcie Apple Watch zapewni Ci wygodę

(Źródło obrazu: Xbox Game Studios)

Ostatecznie zrozumiałe jest, że deweloperzy będą fałszować Last Spartan Standing w odpowiedzi na spadek wydajności, choć nadal niefortunne jest to, że największy tryb sezonu 2 nie jest dostępny przez cały czas jego działania. To jedna z największych krytyki, jaką fani mają na temat Halo Infinite Nie zapewnia wystarczającej różnorodnościwięc problematyczne jest usunięcie istniejącego trybu, gdy pojawi się nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *