Hamas publikuje wideo przedstawiające porwanego Amerykanina Keitha Siegela


Hamas publikuje wideo przedstawiające porwanego Amerykanina Keitha Siegela


Wiadomości z USA

popsuł się


Hamas opublikował nowy, chory film przedstawiający pierwszy materiał potwierdzający życie amerykańskiego zakładnika Keitha Seagala.

Na trzyminutowym nagraniu Siegel wydaje się wychudzony, w pewnym momencie wybucha płaczem, spuszcza głowę i płacze.

Siegel i inny zakładnik Omri Miran – który również pojawia się na nagraniu – mówią po hebrajsku, że modlą się o układ w sprawie zakładników, który umożliwi im i innym jeńcom powrót do domu. Według gazety „The Times of Israel”..

Pierwszy materiał filmowy potwierdzający życie amerykańskiego zakładnika Keitha Seagala. Wojskowe skrzydło Hamasu w mediach społecznościowych
Hamas opublikował także pierwsze dowody życia w propagandowym filmie przedstawiającym porwanego Omriego Mirana.
Hamas opublikował także pierwsze dowody życia w propagandowym filmie przedstawiającym porwanego Omriego Mirana. Wojskowe skrzydło Hamasu w mediach społecznościowych

Film nie jest datowany, ale 64-letni Siegel omawia Święta Wielkanocne, a 46-letni Miran twierdzi, że jest przetrzymywany od 202 dni.

Siegel został wzięty jako zakładnik wraz ze swoją żoną, 62-letnią Avivą Siegel, w ich domu w kibucu Kfar Azza podczas śmiertelnych ataków Hamasu w Izraelu 7 października, w których zginęło 1200 osób.

Aviva znalazła się wśród kilkudziesięciu zakładników uwolnionych w listopadzie w ramach tymczasowego porozumienia o zawieszeniu broni między Hamasem a Izraelem.


https://nypost.com/2024/04/27/us-news/hamas-releases-video-showing-kidnapped-american-keith-siegel/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Szwecja wysyła żołnierzy na linię frontu NATO, gdy armia przygotowuje się do uzyskania członkostwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *