Handel Teshan Watson uwolni 24,2 miliona dolarów dla TeksańczykówObrazy Getty

Teraz duża ława przysięgłych postanowiła nie obciążać rozgrywającego Deshan Watson Pod każdym zarzutem kryminalnym Teksańczycy mogliby bardzo łatwo nim handlować. Kiedy to zrobią, osiągną znaczne oszczędności w pieniądzach i ograniczonej przestrzeni.

W zeszłym roku Watson otrzymał 10 milionów dolarów za to, że nie grał dla Teksańczyków. W tym roku ma w pełni zagwarantowaną pensję podstawową w wysokości 35 milionów dolarów.

Firma eliminuje wszystkie te zobowiązania pieniężne. Niszczy również 35 milionów dolarów przestrzeni przylądkowej. Jest to jednak równoważone przez przyspieszenie o 10,8 mln USD, zmniejszające oszczędności netto do 24,2 mln USD.

Teksańczycy posiadają obecnie około 15 milionów dolarów. Handel Watsonem zbliżyłby go do 40 milionów dolarów w Cape Space w 2022 roku.

Spowoduje to wiele atutów (przede wszystkim wersje robocze) i niedawny jednoroczny dylemat. Watson od dawna chciał odejść Otwory Carson Został sprzedany dwukrotnie w okresie interwencyjnym.

Już w środę Watson oficjalnie dołączy do nowego zespołu. Wielu właścicieli niewątpliwie zastanawia się nad możliwością i przygotowuje do przeprowadzki, bo ktoś to zrobi – być może do końca weekendu.READ  Wizyta Yellen w Chinach ma na celu złagodzenie napięć w obliczu głębokich podziałów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *