Harry, Meghan dowiedziała się, że „nie jest zaproszony” na przyjęcie z prasy

Książę Harry i Meghan Markle wiedzieli, że są „Nieproszony” z oficjalnego przyjęcia Światowym przywódcom i zagranicznym arystokratom po przeczytaniu doniesień prasowych wiele źródeł mówi do Page Six.

Książę i księżna Sussex, od Dołącz do rodziny królewskiej Powiedziano nam, że w zeszłym tygodniu podczas żałoby po królowej Elżbiecie II w Londynie wysłano zaproszenie na wydarzenie zaplanowane na niedzielę wieczorem.

Jednak rzecznik króla Karola III potwierdził Page Six, że „zaproszenie jest przeznaczone tylko dla pracujących członków rodziny królewskiej”.

Królewskie źródło powiedziało nam: „Harry i Meghan zostali już zaproszeni i nikt im nie powiedział, że nie zostali zaproszeni”.

„Powiedziano mi, że dowiedzieli się, że zostali zaproszeni tylko po przeczytaniu doniesień prasowych” – dodaje znawca pałacu.

Prezydent Joe Biden, prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Kanady Justin Trudeau mają uczestniczyć w przyjęciu wydanym przez Karola i królową Camillę przed pogrzebem królowej w poniedziałek.

Książę Harry i Meghan Markle
Źródła twierdzą, że Markle i Harry zostali zaproszeni na wydarzenie w niedzielę.
AP

Goście zostaną również powitani przez księcia i księżną Walii, księżniczkę królewską, hrabiego i hrabinę Wessex w recepcji Pałacu Buckingham.

Wśród zamieszania Harry dołączy do swojego brata, księcia Williama, i ich kuzynów w sobotni wieczór na czuwanie przed królem, który leży w Westminster Hall. A król i jego bracia pozostali na nogach Piątkowa noc.

Strona szósta potwierdziła, że ​​wydarzenie, którego gospodarzem jest król Karol III, jest przeznaczone tylko dla osób pracujących w rodzinie królewskiej.

POOL / AFP przez Getty Images

Wielka Brytania - Królowie - Królowa - Śmierć

Strona szósta potwierdziła, że ​​wydarzenie, którego gospodarzem jest król Karol III, jest przeznaczone tylko dla osób pracujących w rodzinie królewskiej.

POOL / AFP przez Getty Images

Przez cały tydzień źródła zbliżone do Sussex chciały zapewnić, że para zrobi wszystko, o co ich poproszą.

Harry – który został pozbawiony tytułów wojskowych, gdy on i Markle zrezygnowali z królewskich obowiązków w styczniu 2020 r. – był gotowy Nie nosisz munduru Podczas wszelkich wydarzeń, ale po objeździe z Pałacu Buckingham, Były oficer wojskowy będzie nosił mundur podczas sobotniego czuwania.

Książę Harry, Meghan Markle, Kate Middleton i książę William
Para mieszkająca w Kalifornii w Londynie opłakuje królową od 8 września.
Obrazy Getty

W tamtym czasie źródło powiedziało nam: „Książę Harry po prostu chciał nosić to, co zaplanowała jego babcia. Koncentruje się na uhonorowaniu jej i to wszystko”.

Królowa Elżbieta II Zmarł w wieku 96 lat 8 września jej pogrzeb Odbędzie się w poniedziałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *