I Am Celine Dion: Piosenkarka zalewa się łzami w zwiastunie nowego filmu dokumentalnego o swojej chorobie neurologicznej

Celine Dion jest gotowa odsłonić kurtynę i szczerze, zza kulis spojrzeć na swoje życie z zespołem sztywnej osoby (SPS) w swoim nadchodzącym filmie dokumentalnym, Ja: Celine Dion.

W pierwszym zwiastunie filmu, który ukazał się w czwartek (23 maja), Dionne siedzi na krześle i patrzy w kamerę i mówi: „Zdiagnozowano u mnie bardzo rzadkie zaburzenie neurologiczne.

„I wcześniej nie byłam gotowa nic powiedzieć, ale teraz jestem gotowa” – dodała, ciężko wzdychając.

Zwiastun kontynuuje montaż fragmentów przedstawiających jej występy podczas poprzednich tras koncertowych i śpiew w kabinie nagraniowej.

„Kiedy nagrywasz, brzmi świetnie” – mówi Dionne. „Ale kiedy idziesz do teatru, jest jeszcze lepiej”.

„Każdego dnia ciężko pracuję” – mówi między segmentami fizjoterapii. Ale muszę przyznać, że to była walka. ”

„Bardzo za tym tęsknię” – kontynuuje, zalewając się łzami. ludzie. Tęsknię za nimi. Jeśli nie mogę biec, będę chodzić. Jeśli nie mogę chodzić, będę się czołgać. I nie przestanę.”

Celine Dion w zwiastunie filmu
Celine Dion w zwiastunie filmu „I Am: Celine Dion”. (Najlepsze wideo)

W grudniu 2022 r. u Dionne zdiagnozowano SPS. Jest to rzadka i nieuleczalna autoimmunologiczna choroba neurologiczna, która zazwyczaj powoduje sztywność mięśni tułowia. Z biegiem czasu może rozwinąć się u nich sztywność i skurcze nóg i innych mięśni Klinika w Cleveland.

„Nie jest trudno zrobić przedstawienie” – mówi Dionne. „Trudno odwołać występ”.

56-letnia piosenkarka „It’s All Coming Back to Me” z powodu diagnozy musiała przełożyć europejską część swojego światowego tournee. Później ogłosiła odwołanie całej światowej trasy koncertowej w maju 2023 roku.

„Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddam” – napisała wówczas na Instagramie.

READ  Cedric MacMillan, kulturysta, umiera w wieku 44 lat

Na pytanie kto Magazyn Vogue’a W zeszłym miesiącu w wywiadzie, jeśli fani spodziewali się, że zobaczą ją ponownie w trasie, Dion powiedziała: „Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie… ponieważ przez cztery lata powtarzałam sobie, że nie wrócę, że wracam.” Gotowy, nie jestem gotowy.

W świetle obecnej sytuacji nie mogę tu stać i powiedzieć: tak, za cztery miesiące. „Nie wiem… moje ciało mi to powie” – powiedziała. „Z drugiej strony nie chcę po prostu czekać. Życie z dnia na dzień jest moralnie trudne. Ciężko pracuję, a jutro będzie jeszcze trudniej jedna rzecz, która nigdy się nie skończy, a jest nią wola. To pasja. „Marzenie. To determinacja”.

„Ten inspirujący dokument jest listem miłosnym do jej fanów, podkreślającym muzykę, która kierowała jej życiem, a jednocześnie ukazującym odporność ludzkiego ducha” – głosi oficjalny slogan filmu.

Wyreżyserowany przez nominowaną do Oscara reżyserkę Erin Taylor. Ja: Celine Dion Będzie można go oglądać w Prime Video od 25 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *