Najbardziej szokujące momenty Stranger Things sezon 4, tom. 2

Sezony 1 i 2 „Stranger Things” dotyczyły głównie zniknięcia i pojawienia się najlepszego przyjaciela Mike’a, Willa Byersa. Kiedy Will zniknął, Mike dzwonił do jego domu co noc. Dwa lata później wszystko się zmieniło. Odkąd Will przeprowadził się do Kalifornii, Mike dzwonił do niego tylko dwa razy. Kiedy oboje spotykają się po półrocznej rozłące, Mike nadal odrzuca Willa za każdym razem, gdy próbuje z nim porozmawiać. Mike nawet nie zauważa, kiedy Will płacze obok niego w samochodzie. Jeśli tak, to nie pytanie, dlaczego pokazuje głębszą płytkość charakteru Mike’a, niż widzieliśmy do tej pory.

Narysuje nawet inspirowany D&D obraz Mike’a z sercem na tarczy. Ale kiedy Will dowiaduje się, że Mike czuje się niepewnie umawiając się z Elem, mówi Mike’owi, że El poprosił go o namalowanie jego obrazu. Następnie wygłosi przemowę emocjonalną, wyrażając swoje uczucia jako „El”. Ta chwila, która prawie przeszła przez głowę Mike’a. Na szczęście Jonathan usłyszał ten monolog, a później przytulił swojego brata, mówiąc, że kocha go bezwarunkowo.

Fani zakładali, że Will od jakiegoś czasu jest zakochany w Mike’u. Obsada i ekipa Stranger Things Obiecał, że „bułka tarta” nie była przypadkiem i że czwarty sezon potwierdzi seksualność Willa. Program obracał się wokół marketingu wokół Willa, co sprawiło, że wielu (w tym mnie) poczuło się zdenerwowanych. Bracia Duffer już o tym wspominali Dwoistość tego dyskursu… Wyjaśnimy to w piątym sezonie.

READ  Tłumacz „Króla Lwa” został wyrzucony z Broadwayu za to, że bycie białym rozwiązuje sprawę w obliczu sprzeciwu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *