Hasan Minhaj znalazł coś, czego Nathan Felder się nie trzymał

Hasan Minhaj znalazł coś, czego Nathan Felder się nie trzymał

Hasana Minhaja. Nathan Fielder
obrazek: Demetrius Camporis Alberto E Rodriguez (Obrazy Getty)

Nathan Fielder jest obecnym bohaterem moralnie wątpliwej komedii, ale najwyraźniej Hassan Minhaj Znalazł granicę, której nawet nie przekroczy. Nowa oferta specjalna Minhaj na Netflix król klaunów Bada część swoich wyrzutów sumienia, popychając się trochę za daleko, co obejmuje niektóre działania otaczające Kontrowersyjny epizod Arabii Saudyjskiej Z Prawo krajowe z Hassanem Minhaj. W nowym wywiadzie z dzienny potwórkomik przyznaje, że próbował zwerbować Fieldera do potencjalnie niebezpiecznego żartu.

„Nawet po tym, jak to się wydarzyło i incydent został odwołany, a moja wiza hadżdż odmówiona, wpadłem na pomysł, że w islamie, jeśli nie możesz wykonać pielgrzymki, ktoś może to zrobić za ciebie. Więc Bóg stworzył tę małą lukę. Więc powiedziałem: Jak możemy zrobić rysunek? Mój schemat do tego? Czuję, że byłby to rodzaj absolutnego oszustwa” – wyjaśnia. Zadzwoniłem więc do Nathana Fieldera i powiedziałem: „Nate, czy kiedykolwiek myślałeś o islamie? Wiem, że uwielbiasz reportaże z terenu. A jeśli dokonam konwersji? Wiesz, muzułmanie i żydzi, jesteśmy kuzynami, oboje pochodzimy od Abrahama, po prostu zróbmy to. Schodzisz w dół. Pielgrzymujesz w moim imieniu. Wracając, wiesz, może będziemy mogli kontynuować CBS niedzielny poranek I niech Saudyjczycy wiedzieli: „Hej, żadna tyrańska siła nie może przeszkodzić mi w kontakcie z Bogiem”.

„Pamiętam, że Nate powiedział coś, co było tak przerażające, że teraz o tym myślę. Powiedział:” Czy to mnie zraniło? „A Matt, naprawdę miał to na myśli „, powiedział pisarz Curriculum Matt Welstein. „Czy to mnie niepokoi? Zabiją mnie? To jak, stary, nie wiem. Myślę, że pomysł jest świetny. Myślę, że to bardzo zabawne. Ale…'”

Pod pewnymi względami odznaka honoru jest nieco przereklamowana Nathan FielderAle jak zauważa Minhaj, ”[This] Nie: „Zamierzam zrobić restaurację o nazwie Dumb Starbucks”. To znaczy: „Jadę do Arabii Saudyjskiej i zrobię to z kamerami”. Jest tu delta niebezpieczeństwa, o której niewielu Amerykanów wie. W stanach zakłada się bezpieczeństwo”.

Dziś Minhaj mówi, że czuje ulgę, że „nie przeszli przez to”, dodając: „Ale ja też się wstydzę, ponieważ kontynuując komedię i podążając trochę, byłbym gotów poświęcić swoje ostatnie życie zagrożone. To nie jest fajne, człowieku.

READ  Aktor „Grease” Eddie Disney aresztowany za włamanie i wejście do domu opieki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *