Twitter, Poshmark, Rivian i inne

Banery Poshmark Inc. Poza Nasdaq MarketSite podczas pierwszej oferty publicznej firmy (IPO) w Nowym Jorku, USA, w czwartek 14 stycznia 2021 r.

Michael Nagel | Bloomberg | Obrazy Getty

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

Świergot Akcje Twittera wzrosły o prawie 13% po doniesieniu, że Elon Musk planuje przejęcie firmy w 54,20 USD za akcję, pierwotnie uzgodniona cena. Obrót wyemitowanymi akcjami spółki został zawieszony we wtorek w południe.

Rivian Akcje producenta samochodów elektrycznych wzrosły o 13% po tym, jak firma poinformowała w poniedziałek, że produkcja w trzecim kwartale wzrosła 67% w porównaniu do poprzedniego kwartału. Firma nadal jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu produkcyjnego wyznaczonego w marcu po zmniejszeniu o połowę wcześniejszych szacunków z powodu problemów związanych z globalnym łańcuchem dostaw.

Bushmark Akcje internetowego sprzedawcy wzrosły o ponad 13% w południe po tym, jak firma zawarła umowę z południowokoreańskim gigantem internetowym Naver. Pozyskano około 1,2 miliarda dolarów. Fuzja może pomóc Naver pogłębić swój zasięg w handlu internetowym i umożliwić Poshmarkowi ekspansję międzynarodową.

Illumina – Akcje Biotech wzrosły o ponad 9% po tym, jak SVB Securities zmodernizował Illuminę, aby osiągnąć lepsze wyniki niż rynek, powołując się na potencjał nowych innowacji sekwencjonowania zwanych NovaSeq X Series, aby napędzać rajd w 2024 roku i później, Według StreetAccount FactSet.

Zapasy podróży – Linie lotnicze i linie wycieczkowe wzrosły we wtorek i znalazły się wśród liderów indeksu S&P 500. Zapasy te są niestabilne i wrażliwe na znaczne wahania na rynkach w ogóle. norweski Linia wycieczkowa skoczyła o 13%. Królewskie Karaiby A karnawał odpowiednio 12% i 11% zysku. linie lotnicze Delta A amerykańskie linie lotnicze Każda oferuje ponad 8%.

Nauki Gilead – Akcje firmy biofarmaceutycznej wzrosły o 4% po JPMorgan Chase Ulepsz Gilead Sciences, aby przybrać na wadze. Bank powiedział, że inwestorzy nie doceniają jego potencjału wzrostu, a akcje mogą wzrosnąć o prawie 30%

READ  Fitch obniżył rating New York Commercial Bank do „śmieciowego” wraz z pogłębieniem ratingu Moody's

Pizza z Pizzeri Domino `s – Akcje sieci pizzerii wzrosły o ponad 4% po UBS Ulepsz akcje, aby kupować od neutralnych. Firma inwestycyjna stwierdziła, że ​​Domino’s powinien odnotować dalszy popyt, nawet jeśli ogólne wydatki konsumentów osłabną.

Credit Suisse – Akcje Credit Suisse skoczyły o ponad 10% po tym, jak w poniedziałek zadebiutowały na giełdzie, po tym, jak raport z weekendu mówił, że bank uspokaja głównych inwestorów o swojej kondycji finansowej w obliczu obaw.

Tesla Akcje Tesli Inc, producenta samochodów elektrycznych, wzrosły we wtorek o 2%, odreagowując gwałtowną stratę z poniedziałkowej sesji po publikacji rozczarowujących danych o dostawach za trzeci kwartał. Akcje Tesli spadły w poniedziałek o 8 procent, co jest największym spadkiem od 3 czerwca.

Farmaceutyki rakietowe Akcje Rocket Pharmaceuticals po spółce wzrosły o ponad 12% Ogłoszono plany wprowadzenia akcji o wartości 100 mln USD. Plan daje ubezpieczycielom 30-dniową możliwość zakupu dodatkowych akcji o wartości do 15 milionów dolarów.

Silniki ogólne Akcje General Motors Corp., producenta samochodów, wzrosły o 7% po tym, jak firma ogłosiła sprzedaż W trzecim kwartale wzrósł o 24%, Od 2021 roku, kiedy problemy z łańcuchem dostaw utrudniły produkcję.

Ford Motor – Producent samochodów z Detroit wzrósł o 6% po zgłoszeniu a Sprzedaż w trzecim kwartale wzrosła o 16% rok do roku, chociaż sprzedaż we wrześniu spadła bardziej niż oczekiwano. Ford powiedział, że popyt na nowe samochody „pozostaje silny”.

– Do raportu przyczynili się Michelle Fox, Alex Haring, Tanaya Machel, Sarah Main, Jesse Pound i Samantha Sobin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *