Heidi Gardner „bardzo opiekowała się” Travisem Kelce, gdy ten był gospodarzem SNL

Heidi Gardner opowiada o czasie spędzonym z Travisem Kelcem, kiedy był… Sobotnia noc na żywo Gospodarz w marcu 2023 r., po zwycięstwie Kansas City Chiefs w Super Bowl.

the SNL członek obsady kom Zatrzymać przez Dzisiaj z Hodą i Jenną w piątek, gdzie opowiedziała, jak początkowo zasugerowała Lorne Michaels, aby Kelsey poprowadziła skeczowy serial komediowy, zanim stał się popularny, a gospodarze żartowali, że Gardnerowi spodobał się ten serial przed Taylor Swift.

Pochodząca z Kansas City w stanie Missouri komik powiedziała Hodzie Kotb i Jennie Bush Hager, że „bardzo opiekowała się” rywalami Chiefs. Dodała: „Zadałam mu kilka pytań, które również mnie interesują jako fana sportu, ale powiedziałam: «Co jesz w dniu meczu?», a on na to: «Niezłomny» rzeczy niezniszczalne.

W dniu imprezy goszczącej, Kurczyć się Aktorka powiedziała gospodarzom porannego programu, że poszła do sklepu i kupiła dla Kelce partię Uncrustables do zjedzenia. „Pomyślałam: «Chcę czuć się jak najbardziej jak w domu»” – powiedziała.

Podzieliła się, że kiedy oboje ćwiczyli szkic, kiedy leżeli razem w łóżku („Przepraszam, Taylor” – zażartowała), wyraził wdzięczność za prezent.

„Pochylił się do mnie tuż przed włączeniem świateł i powiedział: «Przez cały dzień jadłem potrawy bez skórki»”. „A ja odpowiedziałam: «Wspaniale»” – powiedziała, dodając, że według niej „ wygrał.” SNL„I wykonał dobrą robotę”.

Naklejka z YouTube'a
READ  Indian "Jersey" zbiera mieszane recenzje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *