Historyczny powrót wikingów, katastrofa nietoperzy i nie tylko

Jak dziki był tydzień 15? Na tyle dziki, że to jedyne w swoim rodzaju oszałamiające wykończenie nie znajduje się wysoko na tej liście.

W zwariowanym pojedynku, w którym Raiders stracili kolejne prowadzenie po wielu przyłożeniach, Patriots znaleźli się na własnej linii 45 jardów na trzy sekundy przed końcem i remis 24-24. Jaką grę nazwałbyś w tym przypadku? Nie graj – po prostu uklęknij! Przejdź do dogrywki i pozwól Raidersom Josha McDanielsa ponownie zaatakować.

ale nie. Zespół New England postanowił przekazać piłkę drużynie Ramondera Stephensona Na wyciągnięciu pistoletu. Cóż, po prostu zejdź i udaj się na dogrywkę, dobrze? nie. Po zdobyciu figury, gdy na zegarze pozostało zero sekund, Stephenson zdecydował się odłożyć piłkę na bok Jakuba MyersaTo wtedy Patrioci przeszli od nieodpowiedzialnych do niezrozumiałych. Myers, były rozgrywający, wyładował lob przez pole, które było przeznaczone dla niego Maca Jonesa …ale wpadł prosto w ręce Chandlera Jonesa. Byli Patrioci o wzroście 6 stóp i 5, 260 funtów przystąpili do uzbrajania rozgrywającego w zawieszeniu i rzucili się do strefy końcowej dla Najbardziej niezgłębiona kropla, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Widziałem go na żywo. Widziałem powtórkę prawie 7000 razy. ja Mieszkaniec Ja nie wierzę, że.

I nadal nie mogę uwierzyć, że drużyna prowadzona przez Billa Belichicka może nim być że Zasadniczo ignorant i nierozsądny. To jedna z najgłupszych sztuk, jakie widziałem. Całkowicie nie do przyjęcia. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że brak świadomości sytuacyjnej będzie kosztował Patriotów ich ofertę posezonową, ponieważ nie grają. aktualny obraz separatora ze stratą.

Patrioci zakończyli (7-7). Nie mogą się z tego otrząsnąć, zwłaszcza biorąc pod uwagę pozostały harmonogram: kontra Cincinnatii przeciwko Miamii w Buffalo. Ale dobrze dla Raidersów. Przy stanie 6:8 z pewnością nie sprostali oczekiwaniom przed sezonem, ale trudno wyobrazić sobie bardziej ekscytujący sposób na wygranie meczu przed własną publicznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *