Honkai: ostatnie zamknięte beta testy Star Rail rozpoczynają się 10 lutego

miHoYo Rozpoczną się ostatnie beta testy turowego sci-fi RPG Honkai: Kraina gwiazd 10 lutego przez komputerprogramista iOS i Android ogłaszać. Subskrypcje są teraz dostępne w grze Oficjalna strona internetowa.

Oto przegląd gry i końcowych zamkniętych testów beta, za pośrednictwem miHoYo:

Honkai: Kraina gwiazd to zupełnie nowa gra RPG fantasy w kosmosie, zawierająca podróż do rozległych niezbadanych światów. Gra zawiera intuicyjny turowy system walki, duże mapy z labiryntowymi eksploracjami, rozgrywkę polegającą na rozwiązywaniu zagadek i wciągające historie, które razem tworzą międzygwiezdną melodię pełną niespodzianek i satysfakcjonujących doświadczeń, odbijającą się echem w całym wszechświecie!

W tym wszechświecie istnieje [Aeons], ucieleśnienie uniwersalnych zasad zdolnych do swobodnego poruszania się między nieskończonymi światami przy użyciu jakiejś pierwotnej mocy. Galaktyka jest wypełniona różnorodnymi światami, które mają unikalne krajobrazy i historie. the [Aeons] Wędrując po wszechświecie wyznają swoje przekonania. Bohater, któremu wszczepiono [Stellaron]wyrusza w podróż Ekspresem Astralnym z grupą pasażerów, którzy twierdzą, że odziedziczyli duszę [the Trailblaze]. Razem będą podążać ścieżkami [Aeons] Aby zbadać królestwa wszechświata.

W końcowej zamkniętej becie gracze będą mogli poznać historię pochodzenia na stacji kosmicznej Hirta, a następnie popłynąć do galaktyki, eksplorując Jarilo-VI i Xianzhou Luofu, dwa główne miejsca docelowe o odmiennej kulturze i krajobrazie: Jarilo-VI, lodowata planeta kryje w sobie tajemnice i niebezpieczeństwa Niezliczona liczba zamarzniętych pod lodowymi czapami czeka na dalsze badania. Xianzhou Luofu, ujawniony po raz pierwszy, to opancerzony olbrzym należący do Sojuszu Xianzhou, jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych frakcji we wszechświecie. Jako drugi przystanek Podróży Wielkiego Pioniera, z tętniącymi życiem pejzażami miejskimi i wspaniałą architekturą, Xianzhou Luofu zapowiada kolejną ekspedycję pełną orientalnej wyobraźni, gdzie napięcie między różnymi grupami się gotuje!

Oprócz wędrowania po świecie, odkrywania tajemnic i nawiązywania więzi z postaciami, Trailblazers mogą również zbudować własną czteroosobową drużynę bojową z szerokiej gamy grywalnych postaci, w tym Bailu, Yanqing, Qingque i Tingyun. Gracze mogą doskonalić swoje unikalne umiejętności walki, aby stawić czoła różnym typom przeciwników poprzez ekscytujący turowy system walki. Ponadto zobaczymy ostateczną zamkniętą betę Honkai: Kraina gwiazd Zaimplementuj nowe funkcje rozgrywki, takie jak tryb kooperacji, misje towarzyszące, strzelaniny i nie tylko.

Pełne FAQ dotyczące ostatecznego zamkniętego testu beta jest dostępne tutaj.

READ  Wojownik anime, który zostaje zaatakowany przez hakerów, którzy czynią go niegrywalnym

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w Galerii.

Ostatni zwiastun zamkniętej bety: kosmiczna komedia

angielski

język japoński

koreański

tradycyjne chińskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *