Honkai: ostatnie zamknięte beta testy Star Rail rozpoczynają się 10 lutego

miHoYo Rozpoczną się ostatnie beta testy turowego sci-fi RPG Honkai: Kraina gwiazd 10 lutego przez komputerprogramista iOS i Android ogłaszać. Subskrypcje są teraz dostępne w grze Oficjalna strona internetowa.

Oto przegląd gry i końcowych zamkniętych testów beta, za pośrednictwem miHoYo:

Honkai: Kraina gwiazd to zupełnie nowa gra RPG fantasy w kosmosie, zawierająca podróż do rozległych niezbadanych światów. Gra zawiera intuicyjny turowy system walki, duże mapy z labiryntowymi eksploracjami, rozgrywkę polegającą na rozwiązywaniu zagadek i wciągające historie, które razem tworzą międzygwiezdną melodię pełną niespodzianek i satysfakcjonujących doświadczeń, odbijającą się echem w całym wszechświecie!

W tym wszechświecie istnieje [Aeons], ucieleśnienie uniwersalnych zasad zdolnych do swobodnego poruszania się między nieskończonymi światami przy użyciu jakiejś pierwotnej mocy. Galaktyka jest wypełniona różnorodnymi światami, które mają unikalne krajobrazy i historie. the [Aeons] Wędrując po wszechświecie wyznają swoje przekonania. Bohater, któremu wszczepiono [Stellaron]wyrusza w podróż Ekspresem Astralnym z grupą pasażerów, którzy twierdzą, że odziedziczyli duszę [the Trailblaze]. Razem będą podążać ścieżkami [Aeons] Aby zbadać królestwa wszechświata.

W końcowej zamkniętej becie gracze będą mogli poznać historię pochodzenia na stacji kosmicznej Hirta, a następnie popłynąć do galaktyki, eksplorując Jarilo-VI i Xianzhou Luofu, dwa główne miejsca docelowe o odmiennej kulturze i krajobrazie: Jarilo-VI, lodowata planeta kryje w sobie tajemnice i niebezpieczeństwa Niezliczona liczba zamarzniętych pod lodowymi czapami czeka na dalsze badania. Xianzhou Luofu, ujawniony po raz pierwszy, to opancerzony olbrzym należący do Sojuszu Xianzhou, jednej z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych frakcji we wszechświecie. Jako drugi przystanek Podróży Wielkiego Pioniera, z tętniącymi życiem pejzażami miejskimi i wspaniałą architekturą, Xianzhou Luofu zapowiada kolejną ekspedycję pełną orientalnej wyobraźni, gdzie napięcie między różnymi grupami się gotuje!

Oprócz wędrowania po świecie, odkrywania tajemnic i nawiązywania więzi z postaciami, Trailblazers mogą również zbudować własną czteroosobową drużynę bojową z szerokiej gamy grywalnych postaci, w tym Bailu, Yanqing, Qingque i Tingyun. Gracze mogą doskonalić swoje unikalne umiejętności walki, aby stawić czoła różnym typom przeciwników poprzez ekscytujący turowy system walki. Ponadto zobaczymy ostateczną zamkniętą betę Honkai: Kraina gwiazd Zaimplementuj nowe funkcje rozgrywki, takie jak tryb kooperacji, misje towarzyszące, strzelaniny i nie tylko.

Pełne FAQ dotyczące ostatecznego zamkniętego testu beta jest dostępne tutaj.

READ  Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w Galerii.

Ostatni zwiastun zamkniętej bety: kosmiczna komedia

angielski

język japoński

koreański

tradycyjne chińskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *